Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ


speedbull

Recommended Posts

Από χθες απόγευμα δεν μπορω να εκδόσω εντολή πληρωμής σε ένα έργο. (λίγο πριν από αυτό είχα εκδόσει σε ανάλογο έργο, μία χαρά)

Σήμερα το πέρασα ξανά από την αρχή, αλλά πάλι τα ίδια.

 

Υπάρχει περίπτωση να έχουν κάποιο τεχνικό πρόβλημα ή εγώ έχω 'τεχνικό πρόβλημα΄;

Link to comment
Share on other sites

Για να σου "ξεκλειδώσει" το σύστημα το κουμπί "Δημιουργείστε/ενημερώστε εντολή πληρωμής" πρέπει πρώτα να έχεις δημιουργήσει την αναφορά του έργου στην αντίστοιχη καρτέλα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Για να σου "ξεκλειδώσει" το σύστημα το κουμπί "Δημιουργείστε/ενημερώστε εντολή πληρωμής" πρέπει πρώτα να έχεις δημιουργήσει την αναφορά του έργου στην αντίστοιχη καρτέλα.

Έχεις απόλυτο δίκιο gousgou, respect!

 

Απορώ πώς στο προηγούμενο έργο λίγο πριν, είχε δημιουργηθεί εντολή χωρίς να έχω δημιουργήσει αναφορά πρώτα.

Βέβαια από ότι είδα τώρα, υπήρχε εκεί στο σύστημα, έτοιμη για download.

Edited by tasxan206
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι σε εσας λειτουργεί η ιστοσελίδα του ΤΕ? Γιατί εγώ δεν μπορώ να την ανοίξω σήμερα!

 

Πριν αναρτήσετε οποιοδήποτε μήνυμά σας, χρησιμοποιείστε την "Αναζήτηση" για την ύπαρξη τυχόν όμοιων θεμάτων. Το μήνυμά σας μεταφέρθηκε στο παρόν θέμα.

 

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής

Gousgounis

Edited by Gousgounis
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση. Απλά έλεγα μήπως ξεκίνησε καμια διαμαρτυρία του ΤΕΕ και δεν την είχα πάρει χαμπάρι!

Οι διαχειριστές αν θέλουν ας το διαγράψουν κιολας το τοπικ αφου ηταν "false alarm".

 

Συγγνώμη που το συνεχίζω αλλά ίσως τελικά να μην ήταν false alarm αλλά ΠΡΟΒΑ! Στο Δελτίο του ΤΕΕ που διαβάζω αναφέρει οτι ο πρόεδρος θα προτείνει την αναστολή όλων των λειτουργιών του ΤΕΕ - και των ηλεκτρωνικών - απο Δευτέρα!

Edited by christos7
Link to comment
Share on other sites

Με το που είδαν ότι αναρτήσαμε νήμα σοβαρεύτηκαν.. δύναμη ο μηχανικός.

 

(tzeno προχτές ήμουν προς Βουρλιώτες, Πνακα. ) :smile:

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές το βράδυ που δοκίμαζα, είχε πρόβλημα. Το ίδιο συνεχίζεται εώς και τώρα (μιλάω για πρόσβαση στις αμοιβές)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.