Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ


speedbull

Recommended Posts

Εγώ γιατί νομίζω ότι το έχουν κατεβάσει μόνοι τους για reset ... μήπως ανεβάζουν το νέο σύστημα αδειών για να κατεβάσουν μετά λογαριασμό για πληρωμή πριν τις εκλογές ;

Οι πληρωμές δεν είναι με τμηματική παράδοση ;

Link to comment
Share on other sites

Πας στο τοπικό σου υποκατάστημα...Τους πας παράλληλα και απόσπασμα των μηνυμάτων εδώ, μπας και ξεστραβωθούν και κάνουν τίποτα γιατί κοιμούνται όρθιοι... Δεν πληρώνεις άμα δεν πάρεις απάντηση...

H απάντηση ήταν : 'Με ένα παλιό ειδοποιητήριο πηγαίνεις στη τράπεζα και πληρώνεις'!

Προχωράμε μπροστά!!

Link to comment
Share on other sites

Και σήμερα δεν μπορώ να μπω με firefox 35, opera 12, opera 26 και avast απενεργοποιημένο. Θα δοκιμάσω πάλι μετά τις εκλογές.... :shock:

Link to comment
Share on other sites

πάλι δεν λειτουργεί το σύστημα , τα ίδια και χθες το μεσημέρι..να υποθέσω flood αφου μπαίνουν όλοι οι μηχανικοί γιατί οι ιδιοκτήτες ξεπουλάνε όσο όσο πριν το τέλος του κόσμου

Link to comment
Share on other sites

Είπα και παραπάνω ότι κάποιος παίζει στην πλατφόρμα ... http://www.michanikos.gr/topic/41576-ηλεκτρονικη-εκδοση-οικοδομικων-αδειων/?p=758078

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο ίδιο πισί και χωρίς να έχω κάνει αλλαγές ή προσθαφαιρέσεις προγραμμάτων από χθες δεν μπορώ να μπω στο σύστημα αν δεν απενεργοποιήσω το avast antivirus. Το ίδιο πρόβλημα που αναφέρθηκε και από τον panos-vicious πριν 2-3 σελίδες. Τόσο καιρό μια χαρά έμπαινα με avast κανονικότατα και χθες γιοκ. Με opera νο πρόμπλεμ άρα δεν είναι αποκλειστικά το avast το πρόβλημα. Ίσως συνδυασμός avast και firefox αλλά δεν μπορεί, πρέπει να έχει βάλει και το ΤΕΕ το χεράκι του...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τεδώ και δύο εβδομάδες έχω αλλάξει υπολογιστεί και δεν μπορώ να κάνω Login από κανέναν φυλλομετρητη.

Συγκεκριμένα μου εμαφνίζει αυτό το μύνημα.Έχετεκαμιά ιδέα.

Ευχαριστώ

 

HTTP/1.1 200 OK Date: Wed, 21 Jan 2015 11:27:09 GMT Server: Oracle-Application-Server-10g/10.1.2.0.2 Oracle-HTTP-Server Connection: close Transfer-Encoding: chunked Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 25a

OK

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

 

Oracle-Application-Server-10g/10.1.2.0.2 Oracle-HTTP-Server Server at portal.tee.gr Port 80

0 HTTP/1.1 200 OK Date: Wed, 21 Jan 2015 11:22:29 GMT Server: Oracle-Application-Server-10g/10.1.2.0.2 Oracle-HTTP-Server Connection: close Transfer-Encoding: chunked Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1

OK

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

 

Oracle-Application-Server-10g/10.1.2.0.2 Oracle-HTTP-Server Server at portal.tee.gr Port 80
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθείς να συνδεθείς με λάθος διεύθυνση (http://portal.tee.gr/portal/page/portal/TEE/MyTEE/auth4178). Προφανώς κάποιο παληό bookmark που δεν ισχύει.

 

Στο κάτω μέρος της σελίδας υπάρχει το link ΕΙΣΟΔΟΣ (https://portal.tee.gr/ypeka/auth/pages/app/Welcome.jspx) Δοκίμασε από εκεί.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.