Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ


speedbull

Recommended Posts

Θα είμαστε χωρίς σύστημα (αμοιβές, βεβαιώσεις, αυθαίρετα, υπηρεσίες μελών) για δέκα ημέρες.

 

"Η Διοικούσα Επιτροπή του ΤΕΕ αποφάσισε την αναστολή όλων των υπηρεσιών εξυπηρέτησης του ΤΕΕ και των υπηρεσιών της Τράπεζας Πληροφοριών ΤΕΕ από τις 8-10-2012 έως και τις 18-10-2012"

Edited by Gousgounis
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Έχω και εγώ πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ, με το PC μου, αλλά στου αδερφού μου μπήκα κανονικά και σε ένα άλλο. Η μόνη αλλαγή στα συστήματα είναι το λειτουργικό, windows 8.1 enterprise (δεν μπαίνει), windows 8 pro, windows 7 ultimate (μπαίνει). Τα άλλα είναι τα ίδια. Firefox, chrome, java, flash player fully updated.
Άμα βρω κάτι άλλο θα το ποστάρω. Γενικά είχα προβλήματα ασυμβατότητας με το site του ΤΕΕ και άλλες φορές και δεν μου κάνει εντύπωση... ομοίως με site όπως το taxis κλπ.

 

edit

 

τελικά στην δική μου περίπτωση έφταιγε το λειτουργικό. Υποθέτω κάτι τρέχει με τα enterprize και το ΤΕΕ.

Edited by Ιοάννης Γκούμας
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

σύμφωνα με το δημοσίευμα του ελεύθερου τύπου που αναδημοσιεύει σήμερα ο "ενικός" αναρτώνται οι πολυαναμενώμενες αεροφωτογραφίες...

 

http://www.enikos.gr/society/277474,Taktopoihsh_ay8airetwn_me_aerofwtografie.html

 

 

 

Edited by terry
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν βρήκαν το "χρήμα" και το ακούμπησαν (π.χ. google...) είναι κάτι τέτοιο εφικτό κατά ένα μέρος....... Πάντως 100% να καλύπτεται ολόκληρη η ελληνική επικράτεια με αεροφωτογραφίες του Ιουλίου 2011 είναι ανέφικτο!!!! Προβλέπω κι εγώ ότι, θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!!!

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.