Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με την ιστοσελίδα του ΤΕΕ


APSP

Recommended Posts

Εγώ γνωρίζω ότι αυτό θα διαρκέσει κάμποσες ημέρες. Υπομονή, διαδοχικά refresh σε διαφορετικές ώρες και ημέρες και ίσως βρείτε παραθυράκι να κάνετε τη δήλωσή σας..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 39
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμένα μου αρέσει το παρακάτω μήνυμα που βγάζει στην σελίδα που κάνουμε login:

Unauthorized use of this site is prohibited and may subject you to civil and criminal prosecution.

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδιά δουλευόμαστε??!?!?!?! όλη μέρα σήμερα δεν μπορώ να μπώ στο σύστημα!!!ΕΛΕΟΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για σένα δουλεύει βρε το κράτος! Σε σκέφτεται! Σου λέει: τι κάνεις τώρα; Με τι ασχολείσαι; Με τίποτα! Μόνο κανα-δυό δηλωσούλες που σου παίρνουν 10 λεπτά...Πως να σκοτώσεις λοιπόν το χρόνο σου εκτός του κλασσικού να περιμένεις στο τηλέφωνο online για να πιάσεις γραμμή; Θα κάνεις ολημερίς προσπάθειες να μπεις στο σύστημα!!!

Έ! ρε τι κράτος έχουμε! Όλα τα σκέφτεται!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχει κανείς σας δυσκολία με την υποβολή δηλώσεων σήμερα? Προσπαθώ να υποβάλλω 3 καινούργιες και να διορθώσω 2 παλιές και μου βγάζει συνέχεια μήνυμα error ότι η δήλωση δεν πληροί τα παρακάτω κριτήρια κλπ.

Ολα οκ. Δικό μου λάθος!

Edited by IOANNA
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και σήμερα έχει πρόβλημα.. προσπαθώ από Παρασκευή... μήπως "ξεμπουκώνει" αργά το βράδυ; Δοκίμασε κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.