Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αγορά laptop


ΝΙΚΟΣΤΡΙ

Recommended Posts

Ψάχνω ένα laptop και μια εταιρία μου έστειλε αυτό , αλλά δεν μπορώ να ξεχωρίσω ποιο είναι laptop και πιο net book, κανείς να με βοηθήσει? Το laptop το θέλω για να του φορτώσω μερικά προγραματάκια για τη δουλεία μου όπως, να ενεργοποιώ inverter, pls κλπ

 

 

 

Σορυ, δεν μπορώ να ανεβάσω το exelaki

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

Το excel που έλεγα

Αντίγραφο του Brand Laptop Price List 2011.xls - 1.7 MB

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

το excel που ανέβασες είναι από απατεώνες, αν κάνεις το λάθος να τους στείλεις λεφτά απλά θα τα χάσεις

 

γιατί το λες αυτο nvel? αλώστε έχω παραλάβει καμιά 50ρια email σε αυτές τις τιμές πάνω κάτω

Link to comment
Share on other sites

προφανώς δεν γνωρίζεις τις τρέχουσες τιμές στην διεθνή αγορά, οπότε και τα 50 emails που πήρες με αυτές τις τιμές είναι από τους υπολοίπους scammers που λυμαίνονται τους αδαείς και αγαθούς

Link to comment
Share on other sites

ο συγκεκριμένος ιστότοπος είναι αυτός , όποιος θέλει ας κάνει ένα τσεκάρισμα

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι το συγκεκριμένο ιστοτοπο δεν τον έχω χρησιμοποίηση , κατά καιρούς έχω χρησιμοποίηση τους http://www.tradekey.com και http://www.alibaba.com χωρίς κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα sites που αναφέρεις δεν είναι μαγαζιά τα ίδια. Είναι κάτι σαν Χρυσός Οδηγός, δεν έχουν καμμία ευθύνη για το αν τα μαγαζιά που συμμετέχουν είναι αξιόπιστα ή όχι. Το ότι δεν είχες μέχρι σήμερα πρόβλημα οφειλόταν μάλλον στην καλή σου τύχη.

 

Γενικά, μακριά από μαγαζιά που πληρώνονται μόνο μέσω τραπεζικών εμβασμάτων. Ο ασφαλέστερος συνδυασμός είναι ebay - paypal κι αυτό όχι πάντα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Να πω κάτι? Από την στιγμή που ψάχνεις για laptop το οποίο όπως και να το κάνουμε είναι μία επένδυση με κάποιο κόστος, γιατί δεν κάνεις μία έρευνα αγοράς σε καταστήματα ηλεκτρονικών? Είμαι σίγουρος πως θα βρεις αυτό που σου καλύπτει τις ανάγκες σου και το μπάτζετ που προτίθεσαι να κινηθείς. Από το διαδύκτιο να κάνεις μία τέτοια αγορά και κυρίως από ιστότοπο όχι και τοσο ή καθόλου αναγνωρίσιμο, μπορεί να σε κάνει να κλαις τα λεφτά σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.