Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δικαίωμα υπογραφής τοπογραφικού διαγράμματος κατά ΕΓΣΑ


Recommended Posts

Εννοειται οτι ειμαι γραφικος κ εγω.Μονο που ταυτοχρονα ειμαι cult, και το cult με ερεθιζει ερωτικα. Οποτε ποσταρω και αυτοικανοποιουμαι. Ιντερνετ ειναι, ολοι οι μουρλοι εδω μεσα μαζεμενοι.

 

Σου εύχομαι το 2012 το πάθος σου για αυτοϊκανοποίηση να περιοριστεί αποκλειστικά στην internetική σου ζωή.

Εμείς δεν σε παρεξηγούμε. Εχουμε γνωρίσει τόσα χρόνια πολλούς γραφικούς αυτοϊκανοποιούμενους σφραγιδοφόρους άλλωστε...

 

EDIT: Έχοντας ξαναδιαβάσεις τα ποστ σου 2 φορές οφείλω να ανακαλέσω για το αυτοϊκανοποιούμενος. Δεν είσαι αυτοϊκανοποιούμενος, απλά έχεις έναν τρόπο να γράφεις σωστά πράγματα με μπερδεμένο (αλλά αστείο) τρόπο.

Παρεξήγησις λοιπόν...

καλή χρονια!

Edited by Jason_Ab
Link to comment
Share on other sites

το "σφραγιδοφόρος" φίλε είναι προσβολή στην επαγγελματική δραστηριότητα κάποιου

 

δεν νομίζω ότι έχει κανείς το δικαίωμα για κάτι τέτοιο

χωρίς να τον γνωρίζει

Link to comment
Share on other sites

Ήδη ανακάλεσα το αυτοϊκανοποιούμενος και για τον συγκεκριμένο συνάδελφο θα ανακαλέσω και το σφραγιδοφόρος, αφού τον παρεξήγησα όπως είπα. Κλασσικό παράδειγμα του οτι δεν πρέπει να κράζω κάποιον πριν καταλάβω ακριβώς τί εννοεί... (γιατί στο τέλος βγαίνω εγώ ο αυτοϊκανοποιούμενος...χαχαχα...)

Edited by Jason_Ab
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιοι δεν μπορείτε να διαβάζετε τον απλό καθημερινό λόγο δεν σας αδικώ για κείμενα νόμων ή νομολογιών. Τζάμπα και αδιάβαστα πάνε τα ψυχολογικά προφίλ.

 

 

Τοπογραφικό κατά ΕΓΣΑ!!!!! Τώρα το πρόσεξα αυτό. Όπως κατά Ματθαίον Ευαγγέλιο ή

Κατά μάνα κατά κύρη κατά γιο και

νοικοκύρη.

 

 

 

Χανς να παρακαλέσουμε τον αλεξ για το ΔΝΤ. Ήμουν σίγουρος ότι θα αποκαλυπτόταν ότι ο άγιος Βασίλειος από την Καισαρεία ήταν ο πρώτος γ. γ. του ΚΚ Βυζαντίου.

Edited by kasvan
Link to comment
Share on other sites

"Αν κάποιοι δεν μπορείτε να διαβάζετε τον απλό καθημερινό λόγο δεν σας αδικώ για κείμενα νόμων ή νομολογιών. Τζάμπα και αδιάβαστα πάνε τα ψυχολογικά προφίλ."

 

ευχαριστούμε

 

"Χανς να παρακαλέσουμε τον αλεξ για το ΔΝΤ. Ήμουν σίγουρος ότι θα αποκαλυπτόταν ότι ο άγιος Βασίλειος από την Καισαρεία ήταν ο πρώτος γ. γ. του ΚΚ Βυζαντίου. "

 

ψψψψψψψψ τι είπες ρε?

προστέθηκες στο πανθεόν μου

 

μαζί με τον ζάβι παραπάνω που παρόλο που συμφωνώ σε πολλά μαζί του

διαφωνώ με το στυλ "αλά Ζουράρις" γραφής του

Edited by chrisven
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνάδελφοι.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει ακούσει και μπορεί να απαντήσει υπεύθυνα (με κάποιο ΦΕΚ) τι γίνετε με τις υπογραφές των εξαρτημένων απο εγσα 87 τοπογραφικών ύστερα απο τον νόμο 4030 του 2011. Παρακαλώ να μου απαντήσετε με προσωπικό μήνυμα.

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

...

Παρακαλώ να μου απαντήσετε με προσωπικό μήνυμα.

Σας ευχαριστώ.

Εμείς να μη μάθουμε?

τόσο μυστικό λες να είναι συνάδελφε?

Link to comment
Share on other sites

Τί δε σε καλύπτει;

Περιμένω την επίσημη ενημέρωση από το κράτος ! ...........

Που θα πάει , θα το βρω αυτό το έγγραφο του ΤΕΕ Πελοποννήσου .

Μήπως κάποιος συνάδελφος το έχει ???

 

Καλησπέρα συνάδελφοι.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει ακούσει και μπορεί να απαντήσει υπεύθυνα (με κάποιο ΦΕΚ) τι γίνετε με τις υπογραφές των εξαρτημένων απο εγσα 87 τοπογραφικών ύστερα απο τον νόμο 4030 του 2011. Παρακαλώ να μου απαντήσετε με προσωπικό μήνυμα.

Σας ευχαριστώ.

Συνάδελφε , όταν καταθέσεις άδεια (με τον 4030) στην παραδοσιακή πόλη του Ναυπλίου , τα αρχιτεκτονικά θα τα έχεις υπογράψει . Το τοπογραφικό όμως όταν στο ελέγξω θα σου ζητήσω και άλλη υπογραφή .

Edited by myri
Link to comment
Share on other sites

Kake lyke

 

 

Σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα πολλες μερες..

Στειλε μου το e-mail σου να σου στειλω το υλικο για τα στατικα που σου ειπα...

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Kake lyke

 

 

Σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα πολλες μερες..

Στειλε μου το e-mail σου να σου στειλω το υλικο για τα στατικα που σου ειπα...

Συγνώμη λόγω των ημερών είχα πάει με την αγέλη μου στα βουνά :grin:

Σε ευχαριστώ και πάλι !!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.