Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Χρέωση νέας ΥΔΕ (και τα κακώς κείμενα εν γένει)


elektrogrammi

Recommended Posts

Δηλαδή έχεις καταθέσει και τα έχουν κοιτάξει ποτέ γιατί όσες φορές μου έχει τύχει βλέπουν την πρώτη σελίδα και το καταχωρούν.....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 480
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δηλαδή το παρασταστικό που επισυνάπτεις, το ελέγχουν;

 

Σχετικά με τα κλειστά βιβλία... κάποια στιγμή δεν θα έπεφτες σε πελάτη που ντε και καλά θέλει ΑΠΥ ή ΤΙΜ;

Link to comment
Share on other sites

Τι συζηταται... Εδω σε γειτονικου νομου ΔΕΗ που εκανα μια υδερωτησαν το πελατη γιατι την εκανα εγω, ποσο κλπ. Με λιγα λογια ανθρωπος δικος τους κανεςι ΥΔΕ, στης τρεις η μια δωρο!

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι Σταυρο, quotation is free!

Και εδω αν υπηρχε αυστηρος ελεγχος για την τηρηση πραγματοποιησης τεχνικων εργασιων απο αδειουχους τεχνιτες να δεις πως θα ημασταν..... Παμε αγγλια να ανοιξουμε εταιρια? Θα χρεωνουμε 60 λιρες την ωρα :smile:

Link to comment
Share on other sites

Μην νομίζεις πως δεν το σκέφτομαι... συνέταιρε :) 60 λίρες ~ 70€/h! Χωρις πλάκα, λίγο ακόμα και με βλέπω να τα μαζεύω και να φεύγω.

Link to comment
Share on other sites

συνάδελφοι και εδώ στην ελλάδα άμα δούμε προτεινόμενες τιμές για υδέ και εργασία από την εετεμ είναι καλές για τους επαγγελματίες. απλά δεν πρόκειται να τις δεχτεί κανένας πελάτης....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεια σας,

 

Να ρωτήσω κάτι σχετικό, τι θα γίνει όταν (10 χρονια), το σύστημα γίναι ηλεκτρονικό. Όλοι αυτοί η άνθρωποι που θα κάνουν την δουλειά τους με 50-100€,

μετά τι θα κάνουνε!

 

Την δουλειά μας δεν την χαρίζουμε. Και προσωπικά μια μέρα μου χτυπάει την πόρτα του γραφείου ένας κύριος, και μου λέει ΥΔε κάνετε, και του απαντώ ναι, αμα

γίνουν η σχετκές μετρήσεις και όλα είναι κα΄λα τότε ναι. Και μου λέει, φιλαράκι εγώ σου δίνω 70€ για την υπογραφή σου,δότι είμαι Δεητζής και δεν υπογράφω.

Το θέλεις το γρήγορο χρήμα?

 

Η απάντηση μου είναι: κλωτσές, μπάτσες και φωνές,

 

'Ελεοςςςςςςςςςςςςςςς.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.