Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληρωμή συνεργείων στο "Εξοικονομώ κατ' οίκον"


Recommended Posts

Για να καταλάβω πόσο πρακτικά και αν δουλεύει το "Εξοικονομώ"...

Έχει πληρωθεί συνεργείο σας στο "Εξοικονομώ κατ' οίκον" από Τράπεζα ;

Αν ναι, πείτε μου α) πόσο μετά την υποβολή των δικαιολογητικών, β) από ποιά Τράπεζα, γ) σε ποιά περιοχή ;

Σε δικό μου δεν έχει πληρωθεί ακόμη κανείς, ένα μήνα μετά, στη Φωκίδα.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες !

Edited by kan62
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον 2 συνεργεία έχουν πάρει το 30% (την προκαταβολή) από την ΕΤΕ.... και μάλιστα πολύ γρήγορα....

Περιοχή Χαλκίδας....

Για τα υπόλοιπα που έχω λάνει και 2ο ΠΕΑ στις άλλες τράπεζες δεν έχω ενημερωθεί....

Edited by pggiotas
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τα λεγόμενα της υπαλλήλου της τράπεζας, το 30% ήταν το δύσκολο μέρος... Η εξώφληση θα είναι ευκολότερη... Αν και έχω ακούσει διάφορες βλακείες από προμηθευτές... πώς θέλουν το τιμολόγιο, τί δεν τους άρεσε στα γραφόμενα κλπ...

Η τρομερή απάντηση της υπαλλήλου άλλης τράπεζας όταν ρώτησα σχετικά, ήταν ότι θα έπρεπε κι εγώ και οι προμηθευτές εφόσον θέλουμε να συνεργαστούμε με το δημόσιο, να είμαστε προετοιμασμένοι για καθυστερήσεις και ειδικά για χρηματοδότηση του έργου!!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνα μήνα, σε σεμινάριο τράπεζας, είχε αναφερθεί ότι είχαν πληρωθεί 100% μόνο 12 περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω πελατη που ακυρωσε τη συμβαση επειδη δεν του δινανε το 30%

Ασε που κανανε και 6 μηνες να υπογραφει η συμβαση και οι προμηθευτες τον ενημερωσαν οτι δεν μπορουσαν με τις ιδιες τιμες να κανουν τις δουλειες...

 

Μετανιωσα που ασχοληθηκα με αυτα τα 2 εξοικονομω ολα κι ολα....

Link to comment
Share on other sites

Μετανιωσα που ασχοληθηκα με αυτα τα 2 εξοικονομω ολα κι ολα....

 

Kι εγώ... και θα μετανοιώσω περισσότερο στο τέλος του μήνα που θα πρέπει να καλύψω την επιταγή μου και δεν θα έχω...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.