Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Παράταση πληρωμής προστίμου 3843


ssouanis

Recommended Posts

Μου αρέσει η βεβαιότητά σου, γιατί πρωί πρωί σήμερα δευτεριάτικα αντιμετώπισα αυτό το κλασσικό "θέλω να σου κάνω τη ζωή δύσκολη" υφάκι υπαλλήλου πολεοδομίας "αααα, δεν ξέρω αν θα ψηφιστεί, αυτή τη στιγμή όμως είστε εκπρόθεσμοι".

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα..

 

σε δικια μου περιπτωση εχω ακομα 4 δοσεις να πληρωσω..απο την τραπεζα μ ειπε η υπαλληλος οτι δε μπορω να πληρωσω την ιδια μερα 4 δοσεις ξεχωριστα (πχ 4*50 € )..

 

μπορω σιγουρα να δωσω πχ 200 ευρω για να μην πηγαινω καθε μερα ή οι παλαβοι στην πολεοδομια θα μου ζητησουν 10 διαφορετικα παραστατικα;

 

χαζη ερωτηση αλλα γτ να το διακινδυνεψουμε;

Link to comment
Share on other sites

Πλήρωσε την ίδια ημέρα σε 4 διαφορετικά υποκαταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

εγώ όταν ήταν ακόμα μέσα στην ημερομηνία, είχα πληρώσει π.χ 2Χ50=100Ε σε ένα παραστατικο και μάλιστα τρείς διαφορετικούς μήνες το έκανα αυτό. Δεν μου είπε τίποτα κανείς ότι δεν επιτρέπεται. Εχω κάνει πατάτα?

Αν θυμάμαι καλά στο υπεκα κιόλας η ανακοίνωση έλεγε ότι δινεται παράταση 'ως 31/1/2013 σε οποιοδήποτε εναπομείναν ποσό.

Link to comment
Share on other sites

Πλήρωσε την ίδια ημέρα σε 4 διαφορετικά υποκαταστήματα.

 

παλι δε θα γινεται...αφου ειναι κοινο συστημα στην ιδια τραπεζα..πρεπει να παω 4 διαφορετικες μερες μαλλον...απλα δεν ξερω αν μπορω και ολα μαζι..

 

λογικα katrmp δεν εκανες πατατα...ετσι κι αλλιως αυτοι το ποσο θελουν να δουνε οτι εξοφληθηκε..

Edited by mkara
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε το! Γίνεται!

Και για να βεβαιωθείτε (να είστε απολύτως σίγουροι ότι, δεν θα ...χαθούν τα χρήματα), κάντε μεταφορά ποσών (κάθε μια δόση ξεχωριστά) από άλλον τραπεζικό λογαριασμό, ακόμα και δικό σας (για να υπάρχει λογαριασμός απόρριψης).

Link to comment
Share on other sites

 

 

λογικα katrmp δεν εκανες πατατα...ετσι κι αλλιως αυτοι το ποσο θελουν να δουνε οτι εξοφληθηκε..

θα είναι απίστευτο να έχεις πληρώσει με χίλια ζόρια και αφού μία μέρα αντί για χ ποσό κατέβαλες 2χ δηλαδη ΔΙΠΛΗ ΔΟΣΗ (και όχι 0.5χ ή 0.7χ) να μην μπορέσεις να περαιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι καλησπερα τελικα η αποπληρωμη των δοσεων του 3843 μπορει να γινει μεχρι 31/1/2013? Σημερα δεν μου δεχτηκαν περαιωση σε πολεοδομια γιια μια κατοικια με αποπληρωμενες ολες τις δοσεις μεν αλλα με δοση μετα τις 28/10/2012 δε.Μου ειπαν οτι εισαι εκπροθεσμος.Υπαρχει κατι επισημο?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.