Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άνοιξε ξανά η διαδικασία Πιστοποίησης Προσωρινών Επιθεωρητών από το ΥΠΕΚΑ


savas76

Recommended Posts

... οι καινουριοι επηθεωρητες! .........καλες επηθεωρησεις σε ολους

 

Ένα καλό ξεκίνημα είναι και η ..... σωστή ορθογραφία!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους έχω κάνει οριστική υποβολή στις 20/02 και ακόμα στη καρτέλα μου λέει "προς εξέταση από ΓΕΠΕΕ" την προηγούμενη Τετάρτη μίλησα με κάποιον "αρμόδιο" στο 2106974742 και μου είπε ότι και καλά την προηγούμενη Πέμπτη η ΓΕΠΕΕ θα τους έστελνε και τα υπόλοιπα αποτελέσματα γιατί λέει ότι τους είπαν από το υπουργείο ότι θα υπογραφούν και οι υπόλοιπες υπουργικές αποφάσεις για τους υπόλοιπους ενεργειακούς επιθεωρητές πριν τις εκλογές...από τότε δεν έχω καταφέρει να επικοινωνήσω ξανά με κανέναν και εννοείται ότι δεν έχει γίνει και καμία αλλαγή στη καρτέλα μου!! Έχει κάποιος άλλος κανένα νέο επί του θέματος???

Link to comment
Share on other sites

συναδελφε εγω εχω υποβολη 17/2 , και ειμαι ακομα προς εξεταση.............

δεν νομιζω να ανακοινωθει τιποτα συντομα λογω εκλογων..........

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανόν είναι να μου είπανε όλες αυτές τις βλακείες στο τηλέφωνο απλά και μόνο για να μην τα ακούσουνε...καλό Σεπτέμβριο μας βλέπω..επιθεωρητές με ισχύ ενός μήνα!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή συνάδελφε savas76 δεν είσαι σε καμία από τις δύο αυτές λίστες?

 

http://et.diavgeia.g...0-9%CE%A6%CE%95

 

http://et.diavgeia.g...%9B%CE%A4%CE%91

 

επειδή κι εγώ έκανα υποβολή 17/2 και είμαι σε αυτές τις λίστες...

ασχετα με το ότι το status ενημερώθηκε μια εβδομάδα μετά τις ανακοινώσεις αυτές...

Edited by kosmel
Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι σε καμμια απο τις 2 λιστες...........υποψην και οτι ο αρ πρ. ειναι γυρω στο 500....

 

παντως νομιζω οτι ειναι και αλλοι συναδελφοι με υποβολη 17/2 , στην ιδια κατασταση με μενα............

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που έχω αριθμό πρωτοκόλλου 260+ δεν είμαι στη λίστα αλλά προς εξέταση ακόμα. Δεν πάνε με αριθμό πρωτοκόλλου?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.