Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Άνοιξε ξανά η διαδικασία Πιστοποίησης Προσωρινών Επιθεωρητών από το ΥΠΕΚΑ


savas76

Recommended Posts

παντως σε σχετικη ερωτηση που εκανα με μειλ , απλως μου απαντησαν , χωρις να λενε τιποτα..........

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή συνάδελφε savas76 δεν είσαι σε καμία από τις δύο αυτές λίστες?

 

http://et.diavgeia.g...0-9%CE%A6%CE%95

 

http://et.diavgeia.g...%9B%CE%A4%CE%91

 

επειδή κι εγώ έκανα υποβολή 17/2 και είμαι σε αυτές τις λίστες...

ασχετα με το ότι το status ενημερώθηκε μια εβδομάδα μετά τις ανακοινώσεις αυτές...

 

Κι εγώ έκανα οριστική στις 17/2, είμαι προς εξέταση και δεν είμαι στις λίστες.

Edited by candus
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που έχω αριθμό πρωτοκόλλου 38 δεν είμαι στη λίστα αλλά προς εξέταση ακόμα. Με υποβολή πριν τισ 17/02

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κατάφερα να επικοινωνήσω με κάποια κυρία από το ΥΕΠΕΝ, όπου για πρώτη φορά ήταν εξυπηρετικότατη. Κράτησε τα στοιχεία μου και με κάλεσε πίσω, αφού έλεγξε την αίτηση μου, η ουσία είναι ότι έχω κάνει οριστική υποβολή στις 20/02 και η αίτηση μου έχει εξεταστεί και ευτυχώς εγκριθεί (παρόλο που δεν έχει ενημερωθεί η καρτέλα μου). Οι λίστες είναι στον υπουργό για υπογραφή. Τώρα ποιος υπουργός και πότε θα τα υπογράψει όλα αυτά είναι ένα άλλο θέμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάλληλος του ΥΠΕΚΑ μου είπε σήμερα ότι μεγάλος όγκος φακέλων έχει σταλεί και θα ελεγχθεί από το ΤΕΕ;;;; νομίζω υπάρχει θέμα εδώ. Επιπλέον μου είπε ότι εκεί δεν τηρήθηκε η σειρά προτεραιότητας. Έχετε γνώση;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.