Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Συνεχές Πρόβλημα με teemail.gr


tyxodioktis100

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 41
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ έχω άλλο προβλημα με το @teemail.gr που χρησιμοποιώ:

δεν αποθηκεύει μηνύματα πέραν της πρώτης σελίδας στο inbox. Τα παλαιότερα διαγράφονται ελλείψει χώρου στον server τους υποθέτω...

Βέβαια χρησιμοποιώ προγραμμα διαχειρισης e-mails οπότε τελικά κρατάω τα πάντα.

 

Μια δεύτερη εμπειρία από τις "ηλεκτρονικές υπηρεσίες" του ΤΕΕ είναι το ΙΕΚΕΜ ΤΕΕ.

Παρότι α )έχω ανοίξει ηλεκτρονικό λογαριασμό στο iekemtee.gr, β) έχω γραφτεί σε σεμινάριο, γ) έχω πληρώσει με PayPal το σεμινάριο (ω ναι μπορείς), έχουν περάσει 3 εβδομάδες και ακόμα περιμένω τους κωδικούς (πρόκειται για e-learning)

Μετά από δύο εβδομάδες αναμονής έστειλα μήνυμα στη 'φόρμα επικοινωνίας' που έχουν στο site ρωτώντας τους για το θέμα. Μετά από 4 μέρες μια κυρία μου έστειλε mail και μου ζήτησε να τους στείλω με fax την αίτηση μου (!!). Το έκανα. Μετά από μερικές μέρες άλλη μια κυρία με πήρε και μου ζήτησε το e-mail μου γιατί δεν το έχουν!! (πως είναι δυνατον να μου στέλνουν newsletter και να μην εχουν το mail μου;). Το έκανα.

 

Άμα λάβει κάποιος του κωδικούς μου να με ενημερώσει πάντως γιατί ακόμα τους περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εμένα με ενοχθει το θέμα των spam

δεν εχω τη δυνατότητα να ορίσω την ανεπιθήθμητη αλληλογραφία μου με αποτέλσμα να δεχομαι δεκάδες spam και να χάνω την ώρα μου να τα σβήνω χειροκίνητα :(

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω γιατι δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ όσοι έχουμε κωδικούς και γραφτεί στίς δωρεάν υπηρεσίες έχουμε ενεργοποιημένο mail και ποιό είναι οι κωδικοί του; πώς μπαίνεις?

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα τηλεφωνο, μου στειλαν μια αιτηση με μαιλ, την επεστρεψα...με....φαξ.... και μου στειλαν username και κωδικο..και μετα απλα αλλαξα τον κωδικο...

μηχανοργανωση full δηλαδη...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι, εγώ τέσσερις μήνες μετά την εγγραφή μου στο ΤΕΕ και μετά απο επανειλλημένα τηλέφωνα, mail κλπ.κλπ. ακόμη περιμένω την ενεργοποίηση του teemail. Ένας τύπος εκεί μέσα στο τμήμα πληροφοριακών συστημάτων μου είπε χαρακτηριστικά "έχουμε μπλέξει τώρα με αμοιβές,κινητοποιήσεις κλπ,γι'αυτό αργούν τα πράματα..Υπομονή φιλαράκο..." Δεν πειράζει, ας κάνουν κι αυτοί υπομονή λοιπόν γιατί δεν σκοπεύω να πληρώσω σύντομα τη συνδρομή μου στο ΤΕΕ... έλεος...

Link to comment
Share on other sites

περυσι εβγαλα teemail και κωδικους για τις αμοιβες για...συναδελφο που δεν ξερει απο τετοια αλλα το χρειαστηκε για μια αδεια που του καθησε μετα απο 7-8 χρονια...

 

οταν μου ειπαν κ εμενα απο το ΤΕΕ οτι για τους κωδικους θελουν...2 εβδομαδες, αρχισα τη πιεση, πηρα 5-6 τηλεφωνα επι 2 μερες κ επεσα σε ενα παιδακι κ με εξυπηρετησε σε μιση ωρα..... ο καθενας τα συμπερασματα του.

 

δηλαδη φιλοτιμο/γκρινια και οποιος εχει τυχη....

 

επισης ασχετο, αλλα να σας το πω, εβγαλα κωδικους για αλλον και δεν μου ζητηθηκε κανενα στοιχειο επιβεβαιωσης οτι δεν ημουνα εγω ο αλλος.....ακομη στην ελλαδα δεν εχουμε θεματα identity theft αλλα τωρα που σφιγγει το σχοινι των ευθυνων με εξοντωτικα προστιμα κ φυλακες κλπ, θα δειτε τι εχουμε να ακουσουμε.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.