Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Σεμινάρια ΙΕΚΕΜ ΤΕΕ για υποψήφιους ενεργειακούς επιθεωρητές


Recommended Posts

Συνάδελφοι καλησπέρα!

Σήμερα προσπάθησα να κάνω την αίτηση για την εγγραφή σε τμήμα των σεμιναρίων και διαπίστωσα ότι είτε θα πρέπει να προπληρώσεις το κόστος του σεμιναρίου είτε -αν διαθέτεις πιστωτική κάρτα να πληρώσες με δόσεις!Ρώτησα για εναλλακτικό τρόπο πληρωμής σε δόσεις και δεν ήξερε να μου απαντήσει ο αρμόδιος υπάλληλος!

Έχει κάνει την συγκεκριμένη εγγραφή κάποιος ώστε να μας δώσει πληροφορίες;

Ευχαριστώ!!!

Edited by Skrats
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι αν κατάλαβα καλά ότι πρέπει να τα προπληρώσεις για να γίνει η διαδικασία εγγραφής......

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτη κίνηση από το ΙΕΚΕΜ. Για το ποσό που καλούμαστε να δώσουμε οπουδήποτε αλλού στο εξωτερικό θα σε ενημέρωναν εκ των προτέρων τουλάχιστον για τα βασικά!!! Δηλαδή:

1. Διδακτέα Ύλη

2. Εισηγητές σεμιναρίου

3. Τμήματα παρακολούθησης

 

χωρίς να σε υποχρεώνουν να προπληρώσεις. Κατά τα άλλα το ΙΕΚΕΜ στο mail του μας ευχαριστεί για την εμπιστοσύνη που του δείχνουμε...Κύριοι του ΙΕΚΕΜ δεν θέλουμε τις ευχαριστίες σας...Απαιτούμε το σεβασμό σας!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι θα επιλέξεις.Μπορείς να δεις εδώ.

Eυχαριστώ πολύ! Άλλες τιμές μου είχαν πει τηλεφωνικά , πολύ μεγαλύτερες ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Παρακολουθώ αυτή τη στιγμή τα σεμινάρια του ΙΕΚΕΜ ΤΕΕ και δεν είμαι ευχαριστημένη... Θα το πω ευγενικά: ο μέσος όρος του επιπέδου του τμήματος που βρίσκομαι είναι πολύ πιο πάνω από το μέσο όρο των εισηγητών. Αυτή τη στιγμή έχω μια εισηγήτρια που δεν ξέρω αν την παρακολούθησε κανείς να κάνει μάθημα πριν την επιλέξει για εισηγήτρια... αργή, ανεπαρκής, το μόνο που καταφέρνει είναι να μπερδεύει. Ζήτησα να αλλάξω τμήμα - ελπίζοντας ότι θα πέσω σε καλύτερο. Να δούμε.

Μάλλον έχει μεγάλη συμμετοχή και πήραν όποιον να ναι για εισηγητή.

Ακόμη, μας έδωσαν τυπωμένες τις ΤΟΤΕΕ αλλά τις παλιές....

Link to comment
Share on other sites

συνάδελφοι μιας και πληρώνεται ουκ ολίγα,

και είναι του ΤΕΕ μας το σεμινάριο, κάντε αυστηρότατη κριική, μαζικά

μαζευτε/ιται όλοι μαζί και κάντε παράπονα και διαμαρτυρία

απο ποιόν περιμένετε?

από τον Σηφουνάκη?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Και το θέμα δεν είναι μόνο αυτό.. αλλά το γνωστό που ακούμε όλοι συνέχεια. Εξετάσεις θα γίνουν; Έχει νόημα όλο αυτό; Πόσο θα περιμένουμε; Γιατί και εγώ θέλω να το παρακολουθήσω, αλλά για να προσθέσω ένα επιπλέον εισόδημα, όχι για να κάνω μια επένδυση στον εαυτό μου που δε θα καρποφορήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.