Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Σώματα υπέρυθρης θέρμανσης


Iridium

Recommended Posts

δεν ενοχλείς...

 

απλά ενοχλούν, τουλάχιστον, εμενα... αναφορές σε κόστη!

και χωρις τεκμηριωμένες ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ αποδείξεις  αναφορες στα θεωρητικά πλεονεκτήματα κάποιας μεθόδου τις θεωρώ απαράδεκτες!

Αν μαλιστα ο σκοπός αυτων των "δεδομένων" είναι καθαρά και μόνο εμπορικός σε ενα φορουμ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ τότε δεν έχουν θέση!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμπειρία μόνο μετέφερα και μάλιστα νομίζω υπό την μορφή πειράματος για εμένα προσωπικά. Δε νομίζω ότι χρειάζεται να αποδείξω τίποτα, παρόλα αυτά όποιο μέλος κατοικεί Θεσσαλονίκη, χαρά μου να μοιραστώ τα ευρήματα μας, μαζί του. Ούτε εταιρία διαφημίζω ούτε τίποτα άλλο. Νομίζω το τόνισα ότι τη γνώμη σας ζήτησα εάν υπάρχει ανάλογη εμπειρία σε άλλα μέλη. Κόστος ανέφερα για το σπίτι μου, και πάνω σε θερμοσυσώρευση.

 

Να συμπληρώσω ότι όλα τα σώματα μέχρι τώρα έχουν μπει, μόνο σε συγγενικά ή φιλικά πρόσωπα.

Edited by isiliadis
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Έσβησα όλα τα off-topic καθώς και τις - πολύ εύστοχες ομολογουμένως - παρατηρήσεις των συναδέλφων.

Τονίζω και πάλι ότι ΔΕΝ επιτρέπεται η Διαφήμιση.

Παρακαλώ εντός του θέματος από εδώ και στο εξής.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.