Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Εισαγωγή παλαιοτέρων πληρωμών προστίμων


Recommended Posts

Αν και παλιό το ποστ, το αναφέρω μήπως βοηθήσει και κάποιον άλλο συνάδελφο : πράγματι είναι πλήρως αποδεκτά τα πρόστιμα των παλαιότερων ρυθμίσεων (όπως αυτό της λειτουργικής τακτοποίησης). Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας μου στείλει π.μ. για να σκαννάρω και να του στείλω όλη τη σχετική αλληλογραφία μεταξύ ΤΕΕ - ΞΕΕ, καθώς κ τις λοιπές παραπομπές στη Νομοθεσία που το προσδιορίζουν.

Πολύ καθυστερημένα...αλλά θα ήθελα να δω πως μπορώ να είμαι καλυμμένη σε συμψηφισμό προστίμων λειτουργικής τακτοποίησης ΕΟΤ του 1994, στο 4178/13. Ίσως με κάλυπτεται η αλληλογραφία που διαθέτετε. Ευχαριστώ εκ των προταίρων...Το mail μου είναι [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
On 1/10/2012 at 3:18 ΜΜ, Directionless said:

 

Αν και παλιό το ποστ, το αναφέρω μήπως βοηθήσει και κάποιον άλλο συνάδελφο : πράγματι είναι πλήρως αποδεκτά τα πρόστιμα των παλαιότερων ρυθμίσεων (όπως αυτό της λειτουργικής τακτοποίησης). Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας μου στείλει π.μ. για να σκαννάρω και να του στείλω όλη τη σχετική αλληλογραφία μεταξύ ΤΕΕ - ΞΕΕ, καθώς κ τις λοιπές παραπομπές στη Νομοθεσία που το προσδιορίζουν.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΟΜΠΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ EMAIL ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ [email protected]

 

Παρατήρηση

Μη γράφεις με Κεφαλαία για να μη αφαιρεθεί το κείμενο σου. Δεν είναι επιτρεπτό από τους κανόνες του φόρουμ.

Πατάς τις 3 τελίτσες άνω δεξιά του ποστ και επέλεξε Επεξεργασία

Didonis

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VANESACH said:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΟΜΠΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ EMAIL ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ [email protected]

 

Παρατήρηση

Μη γράφεις με Κεφαλαία για να μη αφαιρεθεί το κείμενο σου. Δεν είναι επιτρεπτό από τους κανόνες του φόρουμ.

Πατάς τις 3 τελίτσες άνω δεξιά του ποστ και επέλεξε Επεξεργασία

Didonis

BanesAch Στα Α τα παλια μας τα δικα μας τα παλιά τα Παπούτσια η υπόθεση που έχεις!!!! Πετάγεσαι με αυτό το ύφος και γράφεις σαν να φωνάζεις και να βιάζεσαι, χωρίς να έχεις προσφέρει τίποτα στην κοινότητα πετάς την κουβεντάρα σου και δεν δίνεις δεκάρα για το τι συμβαίνει. ΝΑ Πας σε μια ΥΔΟΜ να τους το ουρλιάξεις έτσι να στο δώσουνε αυτοί

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.