Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Autocad Architecture 2012


free

Recommended Posts

.....ισχύουν οι τιμές που βλέω στην autodesk?

κάτι χιλιάδες ευρώ ειδικά για το 3d studio max design δεν παίζει κάτι τέτοιο!

 

 

 

ναι αυτές είναι οι τιμές.

Έχουν και τιμές με χρήση ανά μήνα.

Εναλλακτικά δες κι εδώ Autocad : Εναλλακτικές λύσεις δωρεάν ή με μικρό κόστος

ή κάνε αναζήτηση στο φόρουμ.

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

Ok.Ειναι πολύ ακριβά πάντως και ειδικά στην Ελλάδα δεν υπάρχουν τα έργα που να σε καλύπτουν...Τα δύο αυτά προγράμματα θεωρώ ότι είναι τα καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ναί.

επίσης μπορείς να επιλέξεις ποια αντικείμενα θέλεις να εμφανίζονται σε κάθε τομή.

Ευχαριστώ!

Θα παρω το βιβλιο αρχικα να δω τι διαφορες εχει με το autocad και μετα θα αποφασισω.

Μεγαλωσαμε τωρα για να μαθαινουμε αλλα προγραμματα απο την αρχη, δεν υπαρχει και χρονος :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλησπέρα. έχω μια ειδική σχεδιαστική ερώτηση για το πρόγραμμα. έχω κάνει το ανάγλυφο του εδάφους, έχω κόψει σε ένα τμήμα το έδαφος για υπόγειο κάνοντας χρήση της εντολής Boolean-substract. τώρα επειδή το περίγραμμα του υπογείου έχει αλλάξει θέση και σχήμα θέλω να το επανασχεδιάσω. πως θα επαναφέρω το έδαφος στην αρχική του κατάσταση? υπάρχει τρόπος να 'γεμίσω' ξανά το κενό ή πρέπει να διαγράψω όλο το έδαφος και το ξαναδημιουργήσω εξ αρχής από τις ισουψείς? Αν γνωρίζει κάποιος να μου πει θα το εκτιμούσα...

Edited by anavatis
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.