Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σύνδεση με δίκτυα κοινής ωφελείας


Recommended Posts

Να πω την αληθεια μου, και εκτος θεματος αν μου επιτρεπεται, εντυπωση μου εκανε περισσοτερο το "δουλεια δεν ειχε ο διαολος" του καθε υπαλληλου που πιστευει οτι εχει βρει την τρυπα στο matrix και την μπινια της ολης υποθεσης, οχι με προθεση να επισημανει για διορθωση αλλα για να δυσκολεψει τα πραγματα, και να αναφωνησει "πουλακια μου σας τσακωσα", λες και ειμαστε τα στρουμφακια.

 

Οτιδηποτε αλλο σε σχεση με την ηλεκτροδοτηση, πιστευω θα διευθετηθει με τον χρονο.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Θέλει πελάτης που έβγαλα πεα να πάω στην πολεοδομία να του πάρω μια βεβαίωση για σύνδεση ΕΥΔΑΠ.

Αυτός έχει ισόγειο αυθαίρετο πριν του 83 και προσθήκη α ορόφου με άδεια του 90. Είχε παλιά νερό στο αυθαίρετο και όταν τελείωσε η προσθήκη το μετέφερε σε αυτή τι μοναδικό ρολόι. Τώρα θέλει ξεχωριστό ρολόι για το ισόγειο να ζητήσει. Στο φάκελο της άδειας βρήκα οριστική εξαίρεση από κατεδάφιση για το ισόγειο.

Στην ΕΥΔΑΠ παλιά της είχαν πει ότι θα πάει με την άδεια του α και θα πάρει.

Τι πρέπει να ζητήσω για την ΕΥΔΑΠ? Τι ακριβώς? Και με τι δικαιολογητικά?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.