Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Βεβαίωση Μηχανικού για ακίνητο που έχει υπαχθεί στον Ν.4014/11


pavlg

Recommended Posts

Εξαρτάται από τη συμφωνία και τις "σχέσεις" σου με τον πελάτη σου....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συνάδελφοι καλημέρα,

έχω κάνει μια δήλωση για βεβαίωση μη ύπαρξης αυθαιρεσιών και αφού έκανα ολοκληρωμένη υπαγωγή συνειδητοποίησα ότι έχω κάνει λάθος το όνομα. Η αίτηση βρίσκεται σε ολοκληρωμένη υπαγωγή. Έστειλα mail στο τεε όπως λέει στην αρχική σελίδα στο [email protected] για διόρθωση και από της 7-3-12 και δεν έχω λάβει καμία απάντηση.Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση, γνωρίζει κανείς? Εάν την ξανά υποβάλλω απο την αρχή τι γίνεται?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Αν δε σου απαντάνε προχώρα σε καινούρια και στη συμφωνηθείσα βάλε 0. Και στα σχόλια γράψε γιατί είναι 0 π.χ. ότι η παρούσα δήλωση αποτελεί διόρθωση της με Α/Α . . . . . . δήλωσης.

Link to comment
Share on other sites

Προκειμένου να κάνω αναγκαίες αλλαγές σε ήδη "ολοκληρωμένη υπαγωγή" έστειλα fax στο ΤΕΕ στις 12/3 και σήμερα (με ευχάριστη έκπληξη) είδα πως άλλαξε σε "προσωρινή υπαγωγή" και μου δόθηκε η δυνατότητα για "φρεσκάρισμα" στην ημερομηνία αυτοψίας.

Link to comment
Share on other sites

Άπαντάνε και στα φαξ? Εμένα πέρασε πολύς καιρός και δεν άλλαξε κάτι στη δήλωση και ούτε περιμένω πλέον να μου απαντήσουν. Αν θέλεις στείλε μου σε ποιο αριθμό φαξ έστειλες?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνάδελφε έκανα πρωτοκολλημενη αίτηση για αλλαγη στοιχείων. Εντος 3-4 ημερών θα ανοίξει το σύστημα από ότι μου είπαν.

Φαντάζομαι ότι δεν θα υπάρξει θέμα με πρωτοκολλημένη αίτηση.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.