Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Buildingcert εκτός λειτουργίας;


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει πρόβλημα στο buildingcert σήμερα;

Αν έχει κάποιος τα τηλέφωνα επικοινωνίας με το buildingcert ας τα γράψει.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει καταφέρει κανείς εδώ και 1 εβδομάδα να καταχωρίσει γεωγραφικά δεδομένα στο buildingcert?

Edited by petranhar
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Τι θα γίνει με αυτό το ρημάδι site που δεν μπορούμε να μπούμε ανά καιρούς ; Αν είναι δυνατόν δηλαδή (ωραία τον είπαμε εδώ το καημός μας). Ξεφτίλα ..

Link to comment
Share on other sites

On 3/5/2019 at 1:16 ΜΜ, petranhar said:

Μήπως έχει καταφέρει κανείς εδώ και 1 εβδομάδα να καταχωρίσει γεωγραφικά δεδομένα στο buildingcert?

γενικά δουλεύουν, εκτός όταν έχει traffic που καταρρέει το σύστημα όλο. Αν εννοείς την επιλογή του κτηματολόγιου, πρέπει να περιμένεις να φορτώσει τους χάρτες, κάθε φορά που κάνεις ζουμ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 ώρες πριν, gliout said:

Σημερα όλη την ημέρα δεν μου αναγνωρίζει τα πληρωμένα παράβολα!

Καλημερα, κ εμενα παρομοίως...  Επικοινωνησα με building cert και λενε οτι φαινεται οντως απληρωτο και ριχνουν την ευθυνη στο taxis.

Επικοινωνησα με taxis και λενε οτι ειναι θεμα τραπεζας... Η τραπεζα που μιλησα λεει οτι εστειλε κανονικα την πληρωμη.. Κοινως χαος...

Ξερει καποιος συναδελφος κατι νεοτερο;

Link to comment
Share on other sites

Εχθές μου έσπασε τα νεύρα.

Στην αρχή μου το έβγαλε ΠΛΗΡΩΜΕΝΟ. Οταν έκανα οριστική υποβολή μου έβγαζε ότι δεν πληρώθηκε και είναι ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟ.

Μετά από αρκετές προσπάθειες με επανελέγχους, μπες βγες, τηλέφωνα (δεν απαντούσε κανένας), έκανα μία <<άι σιχτίρ>> οριστική υποβολή από αγανάκτηση, έτσι χωρίς λόγο.

ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΧΘΗΚΕ!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 2/9/2019 at 4:46 ΜΜ, gliout said:

Σημερα όλη την ημέρα δεν μου αναγνωρίζει τα πληρωμένα παράβολα!

Same here (για σήμερα) 

Έχει κάποιος αντίστοιχο θέμα ; 

edit: 

ΠΡΟΣΟΧΗ:
Όπως ανακοίνωθηκε απο την Γ.Γ.Π.Σ., απο την Παρασκευή 23/9 στις 16:00, θα πραγματοποιηθούν έκτακτες εργασίες συντήρησης της πληροφοριακής υποδομής της οι οποίες ενδέχεται να διαρκέσουν μέχρι και τις 24:00 του Σαββάτου 24/9. Κατα συνέπεια ενδέχεται να παρουσιαστούν δυσλειτουργίες έως και καθολική μη διαθεσιμότητα σε κάποιες από τις ηλεκτρονικές υπηρεσίες που υποστηρίζονται από την εν λόγω πληροφοριακή υποδομή.
Ως εκ τούτου θα παρουσιάζονται κατα διαστήματα προβλήματα στον έλεγχο και την δέσμευση των ηλ. παραβόλων, και κατα συνέπεια στις παρακάτω διαδικασίες του buildingcert.gr:
  1. Καταχώριση νέων παραβόλων σε Ενεργ. Επιθεωρήσεις ή Αναγγελίες Έναρξης Δραστηριότητας
  2. Οριστική υποβολή Ενεργ. Επιθεωρήσεων
Αν αντιμετωπίζετε προβλήματα σε μία απο τις παραπάνω διαδικασίες, παρακαλούμε ξαναδοκιμάστε αργότερα.
Edited by AristidisZ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.