Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Buildingcert εκτός λειτουργίας;


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, 

Ανεβάζοντας το αρχείο xml μου εμφανίζει το ακόλουθο μήνυμα, παρά το γεγονός ότι έχουν καταχωρηθεί στοιχεία για το σύστημα ψύξης :

"Δεν υπολογίζεται κατανάλωση για ψύξη , πιθανώς λόγω έλλειψης δεδομένων που σχετίζονται με το σύστημα ψύξης"

Γνωρίζει κανείς γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό?

Ευχαριστώ.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Έχει γίνει και άλλες φορές παλαιότερα να μην μπορείς να περάσεις την θέση του ακινήτου,

αλλά συνήθως έφτιαχνε την ίδια μέρα.

Τώρα έχει καθυστερήσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι,

σας βγάζει και εσάς το μήνυμα από χθες το βράδυ 26-09-20 "Ξεπεράστηκε το όριο του μέγιστου αρ. χρηστών στον server των υπολογισμών!. Παρακαλούμε ξαναδοκιμάστε αργότερα." ??

Link to comment
Share on other sites

On 26/9/2020 at 8:09 ΠΜ, MGiannis said:

Γνωρίζει κανένας κάτι για το πρόβλημα με τα γεωγραφικά δεδομένα στο buildingcert;

Πάντως αυτό το είχα λύσει το ίδιο βράδυ με Μοζίλα, στο Chrome συνέχιζε και δεν τα περνούσε

Link to comment
Share on other sites

@koukoumelis Έχω 5 επιθεωρήσεις σε εκκρεμότητα αυτή την στιγμή. Μου βγάζει το μήνυμα που λες σε μία από αυτές μόνο. Δεν ξέρω τι είναι. Κατέβασα εκ νέου αρχείο xml, το εισήγαγα στο αρχείο του ΠΕΑ και το ξανανέβασα μήπως διορθωθεί άλλα τίποτα. Αν κάποιος συνάδελφος ξέρει κάτι ας βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.