Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Buildingcert εκτός λειτουργίας;


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

Αρα δεν αφορά σε προβλημα του περιηγητη αλλα σε εσωτερικη δυσλειτουργια τγς εφαρμογής του ΥΠΕΚΑ

Υπομονη ... και προσπαθεια αργοτερα !!

 

Sent via tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απο χτες το μεσημέρι δοκιμάζω να ανεβάσω αρχεία (xml, φωτογραφία, τοπογραφικό και σκαριφήματα) αλλά τίποτα. 
Δοκίμασα και γύρω στα μεσάνυχτα μήπως δεν είχε κίνηση πάλι τζίφος, δοκίμασα το πρωί στις 8 μου πέρασε μόνο το τοπογραφικό τ άλλα τίποτα.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

κάποιες φορές όταν προσπαθώ να ανεβάσω αρχείο αντί για το κείμενο "λόγω τεχνικού προβλήματος..." βγάζει "proxy error...". αν κάνω ανανέωση της σελίδας τότε έχει πάρει το αρχείο (μερικές φορές μου δείχνει την μισή φωτογραφία, οπότε πρέπει να το ξανακάνω). αλλά άλλες φορές λειτουργεί! μετά από πολλές προσπάθειες..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει όταν λειτουργήσει ξανά γιατί και εγώ αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα και με κυνηγάνε! 

Link to comment
Share on other sites

 Μόλις τώρα μου ανέβασε το xml , φωτογραφία και σκαρίφημα και παώ για οριστική υποβολή. Φαίνεται να λύνεται το πρόβλημα σιγά σιγά

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.