Μετάβαση στο περιεχόμενο

Buildingcert εκτός λειτουργίας;


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

Τα πληρώνεις όοοοταν ενεργοποιηθούν οι σχετικές εφαρμογές και αν μέχρι τότε δεν έχει ξεκινήσει η παρακράτηση ποσού από τις αντίστοιχες εκθέσεις (οπότε και θα καταργηθούν τα ετήσια παράβολα). Για πιο λόγο να τα πληρώσεις τώρα για κάτι που δεν υφίσταται. Την εγγραφή στα δύο αυτά μητρώα την έκανες και πλήρωσες, οπότε από αυτό το βραχνά έχεις ξεμπερδέψει.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Λειτουργεί κανονικά πλέον ή έχει ακόμη προβλήματα?

Εμενα μου βγάζει το μυνημα : " θερμαινομενη επιφανεια μηδεν ή μικροτερη του μηδενος"   Τι θελει να πει ο ποιητής ;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Μόνο σε εμένα 1 στις 2 εισόδους μου στο buildingcert μου βγάζει κάθε λογής μηνύματα - error κτλ - μη ταμειακά ενήμερος (με μια επανάληψη εισόδου το μετανιώνει βέβαια :mrgreen: ) ??? 

Έχει καταντήσει άθλια πλατφόρμα 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε εμένα 1 στις 2 εισόδους μου στο buildingcert μου βγάζει κάθε λογής μηνύματα - error κτλ - μη ταμειακά ενήμερος (με μια επανάληψη εισόδου το μετανιώνει βέβαια :mrgreen: ) ??? 

Έχει καταντήσει άθλια πλατφόρμα 

 

 και σε μένα ακριβώς το ίδιο κάνει! 

 άσε που δε μπορώ να ανεβάσω με τίποτα αρχεία για πιστοποιητικό εδώ και καμιά ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Καινούριο φρούτο;

 

Λόγω τεχνικού προβλήματος, έχει τεθεί προσωρινά όριο στον αριθμό των χρηστών που μπορούν να χρησιμοποιούν ταυτόχρονα το σύστημα. Αυτή τη στιγμή, το όριο αυτό έχει ξεπεραστεί. Παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα
Ζητάμε συγγνώμη για την αναστάτωση

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.