Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Buildingcert εκτός λειτουργίας;


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

56 λεπτά πριν, SweetPat said:

Καλησπέρα,

έχει εντοπίσει κάποιος ότι υπάρχει πρόβλημα και στην εκτύπωση τον ΠΕΑ με πήρε ένας πελάτης που είχε χάσει  το χαρτί που του είχα δώσει και πήγα να το εκτυπώσω και μου το ανοίγει σε μια περίεργη μορφή που δεν μπορώ να το κατεβάσω.

Όντως το κάνει, πιστεύω ότι είναι πιο ελαφρύ, σε κανα δυο μέρες μάλλον θα συνέλθει. Εκτός κι αν είναι στυλιστική επιλογή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, bleo8onhs said:

Όντως το κάνει, πιστεύω ότι είναι πιο ελαφρύ, σε κανα δυο μέρες μάλλον θα συνέλθει. Εκτός κι αν είναι στυλιστική επιλογή.

Καλημέρα, το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω ενώ υπέβαλα πεα, δε μπορώ να το αποθηκεύσω σε pdf. Το δοκίμασα και σε άλλο browser αλλά τίποτα.  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συναδελφοι

Έχει δοκιμάσει κάποιος σήμερα να μπει στο σύστημα, γιατί εμένα μου βγάζει συνέχεια αυτό...

HTTP Status 404 -


type Status report

message

description The requested resource () is not available.


Apache Tomcat/6.0.24

 

Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, dib said:

Καλησπέρα συναδελφοι

Έχει δοκιμάσει κάποιος σήμερα να μπει στο σύστημα, γιατί εμένα μου βγάζει συνέχεια αυτό...

HTTP Status 404 -


type Status report

message

description The requested resource () is not available.


Apache Tomcat/6.0.24

 

Καλησπέρα Δημήτρη, και εδώ τα ίδια δυστυχώς....

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Είχε βγει ανακοίνωση ότι λόγω μεταφοράς του συστήματος στην ΓΓΠΣ (ή κάπως έτσι) δεν θα λειτουργεί μέχρι αύριο στις 08:00….

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλημέρα,

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με το γεωγραφικό εντοπισμό; Βγάζει το γνωστό μήνυμα και δεν γίνεται με τίποτα..

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.