Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Greek Solar Energy


dsts

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει οτιδήποτε για την παραπάνω εταιρία (Greek Solar Energy) που δραστηριοποιείται στις ΑΠΕ. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχήν να ξέρεις ότι δεν έχω ιδέα για την εταιρία... ακόμη και στο Google ως τίτλος δεν μου δίνει κάτι.

Δεν είναι εύστοχο το παράδειγμά σου με τη δική μου δημοσίευση γιατί απλούστατα δεν ρωτάς για προϊόν όπως εγώ... (πλαίσια και βάσεις ExelSolar) αλλά για την εταιρία και το κύρος της. Αυτό δεν μου άρεσε και δεν θα μου άρεσε για κανένα συνάδελφο και για καμία εταιρία. Ασε που θεωρώ αφέλεια να στηριχτείς ή ακόμη και να δώσεις βάση στο σχόλιο ενός αγνώστου μέσω ενός φόρουμ για μια εταιρία...

Να ζητήσω όμως συγγνώμη για το ύφος μου το οποίο κι εγώ κρίνω ως ιδιαίτερα αυστηρό τώρα που ξαναδιαβάζω το κείμενο που έγραψα... Επιμένω όμως ότι είναι ερώτηση δίχως νόημα...

Link to comment
Share on other sites

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΛΟΓΟ.

ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΙΜΑΙ.

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

ΡΗΓΑ ΦΕΡΡΑΙΟΥ 3 – 2ος ΟΡΟΦΟΣ,

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ – Τ.Κ. 55134

Website : www.phpetrides.com , http://www.greeksolarenergy.gr/

Link to comment
Share on other sites

dk_gse

Μας δουλεύεις ρε φίλε ? αν αυτό δεν είναι άμεση διαφήμιση τι άλλο μπορεί να είναι?

Είπαμε, να δώσουμε πληροφορίες-γνωμη- για ένα υλικό εφόσον το έχουμε δουλέψει ,αλλά εδώ εσύ ζητάς να σου πούμε γνώμες για μαγαζιά που προμηθεύουν λιανικός η χοντρικός ένα σορό υλικά !!!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ο φίλος με dsts ρώτησε αν υπάρχει αυτή η εταιρεία εγώ δεν ανέφερα τίποτα ούτε ξεκίνησα τη συζήτηση. Και νομίζω ότι είναι προσβολή κατά μέρος του. Απλά απάντησα ότι η εταιρεία υπάρχει. Αυτό είναι όλο δεν διαφήμισα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.