Μετάβαση στο περιεχόμενο

Tapatalk


frankidem

Recommended Posts

Η νέα πλατφόρμα έχει ενσωματώνει έκδοση για κινητά και φορητές συσκευές, οπότε δεν υπάρχει λόγος για υπάρχει το tapatalk.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα, χρησιμοποιώ το φόρουμ καθημερινά, είναι εκπληκτικό μέσο ενημέρωσης και λύσης προβλημάτων που ένας μηχανικός (ή όχι) μπορεί να έχει...

Η απορία που έχω είναι ότι κατέβασα σήμερα το tapatalk στο iphone μου και αναζήτησα το michanikos.gr. Και ενώ το βρίσκει κανονικά όταν πάω να συνδεθώ από εκεί μου γράφει το μήνυμα:

 

Αυτό το φόρουμ έχει περιορισμένη διαθεσιμότητα από το Tapatalk ή το εγκατεστημένο πρόσθετο Tapatalk δε λειτουργεί. Επικοινωνήστε με το διαχειριστή.

 

Σημειωτέον το έχω jailbreak το κινητό αν παίζει κάποιο ρόλο.

Κάποια λύση;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Η νέα πλατφόρμα έχει ενσωματώνει έκδοση για κινητά και φορητές συσκευές, οπότε δεν υπάρχει λόγος για υπάρχει το tapatalk.

 

Δεν διαφωνώ συνάδελφε στο ότι μπορεί... απλά κάποιοι (όπως κι εγώ) θα προτιμούσαμε το tapatalk μιας και ήδη το χρησιμοποιούμε με άλλα site...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Και να πούμε ότι τις τελευταίες μέρες δεν μπορώ να μπω καν από το κινητό μου στο φόρουμ. Θα ήταν καλό να το κοιτάξετε. Εμένα μου εμφανίζει μόνο την πρώτη σελίδα με τις ειδήσεις και δεν έχω επιλογή να μπω στο φόρουμ.

 

Πραγματικά ξανασκεφτείτε το ενδεχόμενο του tapatalk. Είναι ότι καλύτερο χαίρεσαι να μπαίνεις στο φόρουμ.

Φιλικά πάντα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.