Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απεκτησα το πτυχιο μου!! Πολιτικων εργων υποδομης!!! Κ τωρα τι???


vasilis88

Recommended Posts

Καλησπερα, οπως λεει κ ο τιτλος, μολις ορκιστικα στο τει λαρισας..πλεον ειμαι μηχανικος εργων υποδομης τεχνολογικων εφαρμωγων!!! Απο δω κ περα ομως αρχιζουν τα προβληματα με την ελειπεστατη ενημερωση!!

 

Αν μπωρει καποιος πιο εμπειρος να με ενημερωσει σχετικα με το πτυχιο π εχω κ τισ κινησεις π πρεπει να κανω τωρα,,οπως παραδειγμα το που πρεπει να γραφτω.. κλπ. αν ασχοληθω με δημοσια η ιδιωτικα εργα.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Link to comment
Share on other sites

Να πας από την ΕΕΤΕΜ να σε ενημερώσει για το πως πρέπει να κινηθείς. Γενικά είναι δύσκολα τα πράγματα σήμερα. Καλή δύναμη!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τον BAS γιατι ακομα και να βρεις δουλειά θα εχεις αυτο που θα σε κραταει..οποτε κανε το να ξεμπερδεύεις..γενικα δυσκολα τα πραγματα και εγω πρόσφατα το απέκτησα και δεν υπάρχει φως στο τούνελ

Link to comment
Share on other sites

Στην ΕΕΤΕΜ δεν είναι απαραίτητο να γραφτείς και θα σου πρότεινα να μην το κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε και ρώτα τους, τιποτα, χρέος κερδιζεις 30ευρώ/έτος και μία κάρτα με ένα καραβάκι,κτίριο και κατι άλλα πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Στην ΕΕΤΕΜ δεν είναι απαραίτητο να γραφτείς και θα σου πρότεινα να μην το κάνεις.

 

Στην ΕΕΤΕΜ πρέπει να γραφτεί γιατί αν, αν λέω, ακολουθήσει το ελεύθερο επάγγελμα θα θέλει βεβαίωση για να κάνει έναρξη στην εφορία. Είναι ο μόνος λόγος βέβαια για να γραφτεί εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.