Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Διαίρεση 1 διαμερίσματος σε 2 ξεχωριστά διαμερίσματα


lazeta

Recommended Posts

εγω συναδελφε σε αναζητηση στη διαυγεια βλεπω μηκρις κλιμακας για διαχωρισμο αλλα και αδειες δομησης. προφανως ειναι θεμα υπαλληλου

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα στην πολεοδομία και μου είπαν ότι χρειάζεται άδεια δόμησης γιατί θα αλλάξουν οι υδραυλικές εγκαταστάσεις. Θα κατασκευαστούν τουαλέτα και κουζίνα. Αυτό που δεν μου διευκρίνισαν είναι αν θα χρειαστεί μελέτη θερμομονωτικής επάρκειας. Το κτίριο είναι χωρίς θερμομόνωση και θέλω να ξέρω αν θα χρειαστεί να μονωθεί. 

Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ να με βοηθήσει!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Λυπαμαι πατα πολυ κυριοι πιυ απαντατε περι νομου!! Σας παρακολουθω και εχω να σας πω ενα ειστε ασχετοι!! Ο ανθρωπος ρωτησε πως πρεπει να κινηθει η αλλιως τι να κανει;; και σεις απαντατε με το νομο;; εσεις λοιοπον σας πληροφορω οτι ειστε οι πρωτοι στην παρανομια!!

Το περιεχόμενο της δημοσίευσής σου είναι προσβλητικό για όλους μας. Λαμβάνεις ποινή αποκλεισμού. 

Pavlos33

Edited by Pavlos33
  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

τωρα,

ποιά μυγα σε τσιμπησε εσένα

και  διαμαρτύρεσαι  μετα απο 5 χρονια??
 

Edited by dimitris GM
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ said:

Λυπαμαι πατα πολυ κυριοι πιυ απαντατε περι νομου!! Σας παρακολουθω και εχω να σας πω ενα ειστε ασχετοι!! Ο ανθρωπος ρωτησε πως πρεπει να κινηθει η αλλιως τι να κανει;; και σεις απαντατε με το νομο;; εσεις λοιοπον σας πληροφορω οτι ειστε οι πρωτοι στην παρανομια!!

image.jpeg.33cf98e1a2d1f6e1170b7665a5fac700.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει δει πολλά στην οικοδομή από το σινάφι μας.... Λυπάμαι που το λέω αλλά είναι η πικρή αλήθεια....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.