Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Φωτοβολταϊκές ομορφιές


silver_bullet

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 159
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι γίνεται;

Δημόσια κατακραυγή στον μηχανικό του:

Μα είναι δυνατόν να μην έχει βάλει ένα πανελάκι στην εξωτερική μονάδα του κλιματιστικού που θα το αερίζει και ο ανεμιστήρας της και θα αποδίδει καλύτερα; Έγκλημα!

Μηχανικοί σου λέει μετά....

 

Υ.Γ. μην ακούσω κανένα να μου λέει οτι η εξωτερική μονάδα βγάζει ζεστό αέρα και άλλα τέτοια γιατί θα στεναχωρηθώ. Τουλάχιστον θα είναι στην σκιά και δεν θα σηκώνει θερμοκρασίες άρα όπως και να το σκεφτεί κανείς συμφέρει.

Edited by deus81
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται;

Δημόσια κατακραυγή στον μηχανικό του:

Μα είναι δυνατόν να μην έχει βάλει ένα πανελάκι στην εξωτερική μονάδα του κλιματιστικού που θα το αερίζει και ο ανεμιστήρας της και θα αποδίδει καλύτερα; Έγκλημα!

Προχειροδουλειές και μισές λύσεις...ανεμογεννήτρια θέλει εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα ένα συθλλεκτικό έργο στην Πάτρα περιοχή Καστελόκαμπου όπου 10αρι έχει τοποθετηθεί σε τράκερ σε οικία με στέγη :shock:

Δεσμευομαι όταν θα ξανακατέβω στην Πάτρα να ποστάρω φωτογραφία, το έργο είναι πραγματικά συλλεκτικό όσο μια Ferrari 250GTO ή ένα FORD GT40.

Κρίμα που ηταν σούρουπο και δεν μπορούσα να το βγάλω απο το κινητό. αν βρεθεί κάπόιος συνάδελφος απο Πάτρα στον Καστελόκαμπο κάτω απο τις γραμμές του τρενου (στον Κεντρικό) και λίγο πρις το ϋψος Achaia Beach Και το δει ας βγάλει καμιά φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα ένα συθλλεκτικό έργο στην Πάτρα περιοχή Καστελόκαμπου όπου 10αρι έχει τοποθετηθεί σε τράκερ σε οικία με στέγη :shock:

Δεσμευομαι όταν θα ξανακατέβω στην Πάτρα να ποστάρω φωτογραφία, το έργο είναι πραγματικά συλλεκτικό όσο μια Ferrari 250GTO ή ένα FORD GT40.

Κρίμα που ηταν σούρουπο και δεν μπορούσα να το βγάλω απο το κινητό. αν βρεθεί κάπόιος συνάδελφος απο Πάτρα στον Καστελόκαμπο κάτω απο τις γραμμές του τρενου (στον Κεντρικό) και λίγο πρις το ϋψος Achaia Beach Και το δει ας βγάλει καμιά φωτογραφία.

 

 

Φιλε jsk με την πρωτη ευκαιρια θα την εχεις την φωτο!

Ειναι οντως εργο με αεροτομη!

 

τρακερ διαξονικο σε δωμα εχετε δει?

 

θα προσπαθησω να ποσταρω συντομα την φωτο...ειναι στα μερη μου για οποιον εχει επισκεφθει την περιοχη...σιγουρα θα το εχει δει...

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλω να τσακωθούμε ποιός έχει το ποιό συλεκτικό έργο αλλά τράκερ διαξονικο στυλ (meca, atlas) σε οικία με στέγη δεν πρέπει να υπάρχει άλλο στον κόσμο :smile:

Χαίρομαι που γαλουχήθηκα πανεπιστημιακά σε αυτή την πόλη :smile:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τράκερ στον Καστελλόκαμπο στην Πάτρα είναι must. Εγώ που περνάω 4 φορές την ημέρα με το τρένο το βλέπω και έχω πάθει ανοσία. 

 

Εγώ έχω από διαφημιστικό εγκαταστάτη στην Πάτρα πολυτελές φυλλάδιο που έχει έργα που έχει κάνει με όνομα πελάτη. Εκεί αν δείτε ομορφιές μαζεμένες. Ακόμα και εγώ που δεν είμαι μηχανικός αναγνωρίζω τις παρανομίες. Θα το σκαννάρω και θα το αναρτησω να δείτε...Απλά βαριέμαι να κάθομαι να σβήνω τα ονόματα...

Link to comment
Share on other sites

 

είναι δυνατόν να το διαφημίζουν, αφού υπάρχουν ΜΑ......Σ μηχανικοί που θα το προτείνουν!! Και μα....ς μηχανικοί που δεν θα το καταγγείλουν!! 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.