Μετάβαση στο περιεχόμενο

Βιβλία - Πρότυπες μηχανολογικές μελέτες


tsikis

Recommended Posts

Αν μιλάτε για το Μηχανολογικές εγκαταστάσεις κτιρίων πάρτε και τη δική μου αρνητική ψήφο, να γίνουν τρεις. Τα άλλα δύο δεν τα ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω να προτείνω κάτι ανεπιφύλακτα.

 

Ίσως θα μπορούσε να δει κάποιος αυτό: Ύδρευση και θέρμανση πόσιμου νερού. Αποχετεύσεις και εγκαταστάσεις υγιεινής

 

Όταν πήρα το Μηχανολογικές εγκαταστάσεις κτιρίων δεν με ικανοποίησε. Εξαρτάται πάντα τι ψάχνεις. Είναι λίγο προσωπικό το θέμα. Ήθελα να το σημειώσω πριν, αλλά το θεώρησα περιττό.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

καλησπέρα, προσπαθώ να κατεβάσω το αρχείο πρότυπες μελέτες πισίνας αλλά μου βγάζει σφάλμα, μήπως μπορεί κάποιος/α να με βοηθήσει? ευχαριστώ

 

Παρακαλώ συμπληρώστε την ειδικότητα στο προφίλ σας. Δείτε τους Κανόνες Συμμετοχής.

miltos

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Παιδιά,έψαξα κι εγώ το βιβλίο "Υποδείγματα Μελετών Η/Μ Εγκαταστάσεων" αλλά μου είπαν ότι δε κυκλοφορεί πλέον..υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε να μου το στείλει και να βοηθήσει ένα νέο Μηχανικό?Ευχαριστώ,εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Χρόνια πολλά με υγεία και αισιοδοξία! Καλή Χρονιά.

 

Μήπως θα ήταν εύκολο να το προωθήσετε με κάποιο τρόπο και σε μένα, ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάτε για το Μηχανολογικές εγκαταστάσεις κτιρίων πάρτε και τη δική μου αρνητική ψήφο, να γίνουν τρεις. Τα άλλα δύο δεν τα ξέρω.

Και μία από εμένα 4. Μας το έδιναν στη σχολή το βιβλίο αυτό. Ούτε για τη σχολή ήταν καλό ούτε για μετά στη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.