Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Παράταση εως 30-9-2012 για αυθαίρετα?


ΚΩΝ/ΝΟΣ

Recommended Posts

Αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ... ΑΝ ισχύει το δεκαήμερο ή πάνε όλα της Β' φάσης ΜΕΧΡΙ 31-12-2012

 

όπως λέει εδώ.... http://www.ypeka.gr/...&language=el-GR

Edited by Kapa
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησατε τι λεει η ανακοινωση? Ναι μεν απο 19-6 θα ανοιξει η β φαση , αλλα πιο κατω λεει οτι θα ειναι σε δοκιμαστικη λειτουργια.Ειχα ακουσει τον προεδρο του τεε στον Απριλιο σε πρωινη εκπομπη να λεει οτι τελος του χρονου θα ειναι ετοιμη η ηλεκτρονικη πλατφορμα.Μηπως για αυτο πηγε πισω η προθεσμια απο 30-9 σε 31-12?.Παντως την στιγμη που ο νομος δεν κανει αναφορα για 10μερο απο την στιγμη που θα ανοιξει το συστημα αλλα θετει συγκεκριμενη ημερομηνια , δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο που ειχε βγαλει το τεε.Ψαχνω να βρω καποιο επισημο εγγραφο για το 10μερο αλλα δεν μπορω..Αν καποιος συναδελφος το γνωριζει, παρακαλω ας το αναρτησει

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι δουλεια εχει το τεε με τους νομους και τις υπουργικες αποφασεις;η γνωμη μου ειναι οτι λεει ο νομος.....

Link to comment
Share on other sites

mixyak790 Και εγω αυτης της αποψης ειμαι .

".Αν ο πολίτης θελήσει την άμεση ολοκλήρωση της διαδικασίας και έκδοση της βεβαίωσης, τότε στο ενδιάμεσο διάστημα μέχρις ότου το σύστημα ετοιμαστεί για την ηλεκτρονική υποβολή μελετών και λοιπών στοιχείων, η πληρότητα θα βεβαιώνεται με ηλεκτρονική δήλωση του μηχανικού «…ότι έχει στη διάθεση του όλες τις μελέτες και λοιπά στοιχεία, με υποχρέωση να τα υποβάλλει ηλεκτρονικά και μέχρι τις 31 Μαρτίου 2012 μετά την ειδοποίησή του ότι το σύστημα δέχεται πλέον ηλεκτρονικά αρχεία δικαιολογητικών και μελετών…»

Αυτο αναφερεται στο υπεκα για την πρωτη προθεσμια , οπου 31-3 ηταν και η καταληκτικη ημερομηνια για την καταθεση των δικαιολογητικων , δεν αναφερει νωριτερες ημερομηνιες σττην περιπτωση οριστικης υπαγωγης. Τωρα το 31-3 αλλαξε και εγινε 31-12.

Εγω ετσι το καταλαβαινω...

Edited by dora22
Link to comment
Share on other sites

myri στο κάτω μέρος της σελίδας του ΥΠΕΚΑ

 

http://www.ypeka.gr/Default.aspx?tabid=785&sni%5B524%5D=1884&language=el-GR

 

4. ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΕΕ: Δομική Τρωτότητα

 

εμένα δεν μου ανοίγει, μου βγάζει error

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.