Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Εύρεση εργασίας στο εξωτερικό


Simon

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ikaros εσύ είσαι άλλη φάση, ξέρω εγώ.Χρήστο, οφείλεις να ομολογήσεις οτι σεξουλικά σε διεγείρουν πλέον οι οπές απο τα καρότα (μεταφορικό το σχόλιο για να μη με παρεξηγήσεις).Αν συνεχίσεις έτσι με τις συμβουλές σου θα έχουμε δημογραφικό πρόβλημα  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

Root νομίζω οτι θα πας μια χαρά και θα αναθεωρήσεις κάποια απο τα γραφόμενα σου στη πορεία.Προσωπικά θα κυνηγούσα το CEng και όχι MSc

 

ΟΚ τώρα θα κατηγορηθώ και για την υπογεννητικότητα. Αμα πάλευα την τρύπα του καρώτου Mc Raster θα ήμουνα πρώτη μούρη σε άλλα κόλπα.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν χώρες που με 2Κ είσαι βασιλιάς 

και αποταμιεύεις κιόλας (Βαλκάνια)

 

είσαι δίπλα στην Ελλάδα και ζεις σαν άρχοντας

 

μια ζωή την έχουμε στην τελική

 

καλύτερα βαλκάνιος να ζεις σαν άνθρωπος

παρά μαύρος στη Μ.Α. και στην Αγγλία 

να κυνηγάς το όνειρο

 

προσυπογραφω, ειδικα αν εισαι ελευθερος!

 

----------------------------

 

Εμένα μου λέγανε μικρός διάβαζε να γινεις γιατρός αλλα που μυαλό...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

ποτε δεν ειναι αργα... 8-)

 

-----------------------------

 

Στα υπόλοιπα συμφωνούμε, με επιφύλαξη για μπετά και σίδερα, ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει όταν οι τράπεζες ανοίξουν τις κάνουλες...

 

giphy.gif

 

tumblr_lv51qfvd2m1qgyyov.gif

 

αν το εννοεις:

 

giphy.gif

 

καλη χρονια σε ολους με υγεια! :smile:

Edited by sundance
Link to comment
Share on other sites

 100/ευρώ γούστα..

 

off topic

 

Σε "πάω" αλλά εντελώς φιλικά, σου λείπει ενα μηδενικό από τα γούστα.....

 

On topic

 

Γενικά μετά το post με τις απίθανες ερωτήσεις του PM , τα επόμενα post του Ροδόπουλου είναι οδηγός κατα ενα μεγάλο βαθμό... πολλά +

Link to comment
Share on other sites

:) Astranalysis, το ξέρω.. ψιλο ειρωνικά το έγραψα για να δείξω πως δεν έχει και πολλά γούστα στην αρχή... :) αν και η μπύρα στο μπαρ έχει 2,5 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσείς εχετε και τα bulldog coffees, red line εκει να δεις γούστα.. Αλλα απο οτι θυμάμαι μονο Amsterdam αυτα... Σε άλλες πόλεις που πήγα μονο μπύρα στο μπαρ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι Ικαρε Amsterdam αυτά και μόνο στο κέντρο και είναι κατά βάση μόνο για τους τουρίστες. :)
Έχει και σε άλλες πόλεις αλλά πολύ χαλαρά.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως απο κανά δυο ταξίδια που ειχα κανει Ολλανδία ειναι απίστευτη χωρα μιλάνε σχεδόν όλοι πολυ καλα αγγλικά και γενικα πρεπει να ειναι στις επιλογές κάποιου που τον φοβίζει η ξένη γλώσσα περαν των αγγλικών. Δεν ξερω βέβαια αν οι εταιρείες σε δέχονται με αγγλικά η ειναι πως στην Γερμανία που χωρις την τοπική γλώσσα δεν περνας τα σύνορα που λενε

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

off topic

 

Σε "πάω" αλλά εντελώς φιλικά, σου λείπει ενα μηδενικό από τα γούστα.....

 

 

Πολλά μηδενικά του λείπουν απλά δεν το ξέρει ακόμα. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

και το καλύτερο είναι οτι δεν θα είναι γούστα :grin: αλλα τις ονομάζουν υποχρεώσεις :mrgreen: και μετά  :confused:  και κλάμα η κυρία..........

 

Δεν μου έχετε κάνει όμως καμία νύξη για το αδύνατο φύλλο....που δεν θα πάει για site engineer στην μαυρίλα..........αλλα αναζητάει ένα γραφειάκι......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.