Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ομογενείς


Recommended Posts

Συναδελφοι τα φωτα σας. Εχω πελατη ομογεννη και στη δηλωση εβαλα ειδικες συνθηκες παλινοστουνντες αλλα μου εβγαλε κανονικο προστημο. Οχι μειωμενο κατα 80% οπως επρεπε. Ξερει κανεις γιατι? τι κανω λαθος?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

εκει δεν το εκανα. το ειδα μετα την υποβολη το αλλαξα, το αποθηκευσα αλλα δεν αλλαξε, τι μπορω να κανω τωρα? ευχαριστω για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Eννοείς ότι βρίσκεσαι σε αρχική υποβολή;

Ναι, σε αυτή τη φάση δεν μπορείς να μεταβάλλεις το πρόστιμο. Πρέπει πρώτα να πληρωθεί το παράβολο, να περάσεις σε προσωρινή υπαγωγή και μετά να κάνεις όποια αλλαγή θέλεις.

Εάν δεν θες να ρισκάρεις σε αυτή τη διαδικασία, κάνε καινούρια δήλωση. Πάντως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, ό,τι και να κάνεις...

Link to comment
Share on other sites

ακριβως ειμαι σε αρχικη..ναι δεν θελω να το ρισκαρω γιατι ειναι αρκετα τα χρηματα.. μαλλον θα κανω καινουργια..ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Κυριοι μηχανικοι χρονια πολλα και καλη χρονια.Εχω ενα θεμα με την ρυθμιση και θα ηθελα την βοηθεια σας.Ειναι ενας πελατης που εχει ενα αυθαιρετο στην ομορφη μας Χαλκιδικη.Λοιπον,ο πελατης ειναι απο την Αρμενια,στο διαβατηριο του υπαρχει η σφραγιδα παλιννοστουντων ομως ο ιδιος ταυτοτητα εχει παρει με πολιτογραφηση,δηλαδη εχει δωσει ορκο ελληνικο και εχει παρει την ελληνικη Ιθαγενεια.Σε ενα εγγραφο που εχει εχει σαν θεμα και λεει ''αποφαση πολιτογραφισης ομογενους αλλοδαπου''..Το ερωτημα μου ειναι τι να κανω εγω τωρα,με αυτο μπορει να προχωρησει το θεμα?μπορει να ενταχθει στο μειων 80%?Να σημειωθει οτι η μητερα του πελατη ειναι Ελληνιδα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.