Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

έχουμε κανένα νέο για το πώς το "σύστημα" τους πρώην "βοηθητικούς χώρους" (υπόγεια με κύρια χρήση κατά 4014) που σήμερα (με 4178) είναι "κύριοι χώροι με μειωτικό συντελεστή" καταλαβαίνει ως ίδια αυθαιρεσία για να μην πληρώνεται επιπλέον πρόστιμο???

Έχω περίπτωση με εξωφλημένα πρόστιμα με 4014 και μη ολοκληρωμένη υπαγωγή..... και ακόμα δεν ξέρω τι να κάνω.....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην ασχολείσαι. Αφού τα εμβαδά δεν αλλάζουν, το παραπάνω πρόστιμο δεν θα πληρωθεί.. έτσι λένε τουλάχιστον....

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγννώμη που θα spamάρω λίγο αλλά επειδή έχει συζητηθεί σε πολλά θέματα δεν ήξερα που να το αναρτήσω.

Το ΤΕΕ απάντησε σε ερώτημά μου σχετικά με το κλείσιμο του συστήματος του 4014.

Έχω αναρτήσει την απάντηση ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Δικαίωμα ολοκλήρωσης είχαμε μέχρι 30/9. Αφού έκλεισαν το σύστημα ένα μήνα πρίν γιατί τώρα λένε βλακείες δεν καταλαβαίνω.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δικαίωμα ολοκλήρωσης είχαμε μέχρι 30/9. Αφού έκλεισαν το σύστημα ένα μήνα πρίν γιατί τώρα λένε βλακείες δεν καταλαβαίνω.

γιατί θέλουν να περαστούν ΟΛΕΣ οι δηλώσεις στον 4178,

αφενός για να πληρωθεί το ΤΕΕ και αφετέρου γιατί ο 4014 αναμένεται να ακυρωθεί

αλλά δεν θέλουν να το πουν αυτοί στον κόσμο αλλά εμείς.

welcome to the jungle

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Και σε ένα χρόνο θα κριθεί αντισυνταγματικός και ο 4178 και μετά ξανά μανά από την αρχή.....

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι άντρες να βγουν να το πουν ξεκάθαρα. Να έλθουν οι πελάτες σε εμας,όχι να τρέχουμε εμείς σε αυτούς και να μας βλέπουν με καχυποψία.

Link to comment
Share on other sites

Και σε ένα χρόνο θα κριθεί αντισυνταγματικός και ο 4178 και μετά ξανά μανά από την αρχή.....

και θα πλακώσουν και ταυτότητες κτιρίων και βεβαιώσεις μηχανικών για όλα

(πυροσβεστικές, υγειονομικά κλπ)

και οι μισοί μηχανικοί θα βγάζουν άδειες για φυλακές που θα μπουν οι άλλοι μισοί.

Όποιος προλάβει καταθέτει σφραγίδα ή φεύγει εξωτερικό

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζουν και τη λύση με το .....βραχιολάκι διότι οι φυλακές δεν χωράνε άλλους!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.