Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Bιβλίο για ΓΟΚ/85


Recommended Posts

Αξίζει να πάρω αυτό το βιβλίο για τον ΓΟΚ/85

http://www.papasotiriou.gr/product.gbook.asp?pfid=1870133&prid=1124366 για να βγάζω άκρη με το τι ισχύει?

 

ή μήπως τώρα με το ΝΟΚ δεν θα χρειάζεται πλέον ένα βιβλίο για τον ΓΟΚ/85 ?

Link to comment
Share on other sites

καλό είναι, αν και ξεπεράσθηκε ήδη, αλλά το καλύτερο θα ήταν να διατίθετο και σε ηλεκτρονική μορφή (για πιο εύκολη αναζήτηση)

Link to comment
Share on other sites

@ΚΑΝΑ καλημέρα,

μαζί με το συγκεκριμένο βιβλίο δίνεται και το περιεχομενό του σε CD με ευρετήριο και αναζήτηση ...

 

Και εγώ νομίζω ότι έχει ξεπεραστεί, αλλά δυστυχώς ο ΝΟΚ πρέπει (τουλάχιστον στο αρχικό στάδιο) να διαβάζεται σε αντιπαραβολή με τον ΓΟΚ85 ... για να μην πω με τον ΓΟΚ73.

Πάντως, μετά την εφαρμογή του ΝΟΚ, ότι αφορά τον ΓΟΚ85 θα διατίθεται σε πολύ χαμηλότερες τιμές ...

Edited by kan62
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω συμφέρει να το αγοράσεις απευθείας από τον εκδότη:

http://www.domiki.gr/vivlioGOK/index.htm

 

Έχω και εγώ την απορία όμως, καθότι δεν είχα ασχοληθεί με ΓΟΚ, κατά πόσο αξίζει-χρειάζεται ένα τέτοιο βοήθημα στη ΝΟΚ-εποχή?

Παραπέμπει και στο ΓΟΚ, ο ΝΟΚ?Ή να περιμένουμε να εκδοθεί αντίστοιχο για το ΝΟΚ?(ΑΝ και μάλλον κάτι τέτοιο αργεί, πρέπει να εκδοθούν 2 χιλιάδες εγκύκλιοι πρώτα...)

Link to comment
Share on other sites

Το βιβλίο το έχω. Συνοδεύεται με DVD που έχει όλο το βιβλίο και τη νομοθεσία ψηφιοποιημένη. Σου προτείνω να το αγοράσεις! Έχει και αρκετά παραδείγματα στο τέλος του βιβλίου.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά @Earl DVD ...

@ΑΚΚ,

αυτό ακριβώς εννοώ ότι στην αρχική του περίοδο ο ΝΟΚ (δεν ξέρουμε και πόση θα είναι) χρειάζεται "συγκριτική ερμηνεία" του ΓΟΚ85 ... μέχρι να φτάσουν οι εγκύκλιοι περίπου στον ίδιο αριθμό ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.