Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πρόβλημα με το Buildingcert


vag72

Recommended Posts

Μάλιστα μου ήρθε και απάντηση στο μειλ που τους έστειλα:

 

 

Το πρόβλημα έχει αποκατασταθεί. Προσπαθήστε ξανά και αν εξακολουθείτε να αντιμετωπίζετε πρόβλημα παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας

 

 

και στο καπάκι τους απάντησα και εγώ (καθώς δεν απαντάει κανεις στα τηλέφωνα):

 

 

 

¨Όντως το πρόβλημα έχει αποκατασταθεί!! Ωστόσο όλο το Σαββατοκύριακο το σύστημα ήταν εκτός!!! Δεν νομίζετε εκεί στο buildingcert ότι οι χρήστες ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ μια έγκαιρη ενημέρωση ότι υπάρχει τεχνικό πρόβλημα? Δεν στοιχίζει μια ανακοίνωση στην ιστοσελίδα... και αν στο κάτω-κάτω λειτουργεί 5νθήμερο... αφού δεν υπάρχει τρόπος να συντηρηθεί το Σαββατοκύριακο ... πείτε το να ξέρουμε και εμείς τι να πούμε στους πελάτες... ΕΛΕΟΣ

Edited by dbezas
Link to comment
Share on other sites

Παλι προβλημα? Τι διαολο? Αυριο εχω κλεισμενο ραντεβου με πελατισσα που ερχεται απο εκτος Θεσσαλονικης, εγκυμονουσα, να της παραδωσω το πιστοποιητικο και κρεμομαι απο τα @@ του καθε μ@λακα που δεν ξερει να κανει καλα τη δουλεια για την οποια πληρωνεται...

Αει στο διαολο πια...

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια Inzaghi.

Ήθελα να παραδώσω ενεργειακό πιστοποιητικό αύριο πρωί

για να κάνουν συμβόλαιο και απτο πρωί το σύστημα

βγάζει διάφορες π@ ..@ριές.

Link to comment
Share on other sites

Σημερινο ειναι το προβλημα?

Ελπιζω να λυθει αυριο πρωι πρωι να κανουμε τη δουλεια μας..

Την προηγουμενη φορα που ειχε προβλημα και τους πηρα τηλ (το σηκωσανε!) μου αρνιοντουσαν οτι υπηρχε το προβλημα ολο το σκ...

Τωρα, πριν 10 λεπτα, λεει παρουσιαστηκε...

Δηλαδη ρε γαμω το μπελα μου τι λογο εχω να τους πω ψεμματα οτι προσπαθω μερες και δε βγαζω ακρη?

Τσακιστειτε και φτιαξτε το

Link to comment
Share on other sites

To συστημα απ οτι φαινεται μεχρι τωρα δεν λειτουργει !

Αυριο θα το δουνε κατα τις 12 00 δεν θα προλαβουνε να το φτιαξουν παμε για τριτη

Τα τηλέφωνα ειναι μόνο για καθημερινες ?Πρεπει να γινει κατι γιατι το βλέπω μονιμο το προβλημα !

Link to comment
Share on other sites

απο χθες το απογευμα ρε παιδιά παλεύω ,με τα κύματα. Αν είναι δυνατόν να προσπαθείς να δουλέψεις και να μην μπορείς. Αντί να στρώσουμε το δημόσιο θα χαλάσουμε και τον ιδιωτικό τομέα. Έτσι που δουλεύει το σύστημα με τα online ώρεςε εργασίας θεωρούνται πλέον μόνο οι ώρες που εργάζονται οι συντηρητές των συστημάτων. Πόσο σοβαρό κράτος έχουμε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Το buildingcert είναι εκτός λειτουργίας από την παρασκευή το βράδυ.

Τους έστειλα mail, εννοείται πως δεν έχω λάβει απάντηση.

Από ότι διάβασα εδώ μάλλον από αύριο θα διορθωθεί.

 

ΥΓ. Γράφω πρώτη φορά αν και διαβάζω το forum μερικούς μήνες.

Με αυτήν την ευκαιρία θέλω να σας ευχαριστήσω όλους γιατί χωρίς το forum ούτε μισό πεα δεν θα είχα βγάλει! :???:

Με ξερό διάβασμα από τοτεε και σεμινάρια δεν βγαίνει άκρη όπως κατάλαβα!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.