Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ανανέωση εργοληπτικού πτυχίου


damien6681

Recommended Posts

Τι διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω και ποια έγγραφα πρέπει να προσκομίσω και πού, για να ανανεώσω το πτυχίο μου, γιατί έχει λήξει.

Link to comment
Share on other sites

Για δες παρακάτω:

Μεταβολές ατομικών μελετητικών πτυχίων

Τσέκαρε την επιλογή "ανανέωση" και στη συνέχεια πάτησε στο κουμπί "Απαιτούμενα Δικαιολογητικά" και θα βρεις πιστεύω αυτό που θες.

Link to comment
Share on other sites

μου δειχνει τα δικαιολογητικα για ανανεωση πτυχιου μελετων.αλλα δεν εχει κατι για εργοληπτικα πτυχια.γνωριζεις κατι?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι.

 

Αν τηλεφωνούσες στο ΤΕΕ / Τμήμα Επαγγελματικών Θεμάτων ίσως να σε βοηθούσαν.

Link to comment
Share on other sites

Στο λίνκ του ΥΠΕΧΩΔΕ Διεύθυνση Δ15 έχει επιλογή [ΕΝΤΥΠΑ - ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ].

Επίσης στη σελίδα http://www.ypexd15.gr/Default.aspx?tabid=54 έχει τα τηλέφωνα, σε περίπτωση που δεν καλυφθείς από το πραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως τα στελνω σε μια κυρια στην Αθηνα που ασχολειται με αυτο το θεμα και με πολυ λιγα χρηματα κανει ολες τις αιτησεις - ανανεωσεις - βεβαιωσεις και γενικα οτι χρειαζεται. Δηλαδη αν αποφασισεις να τα στειλεις με courier, βαλε το τρεξιμο, βαλε τον χαμενο χρονο, βαλε τη συγχιση που ο ενας θα σε στελνει στον αλλο τελικα ισως αξιζει να κανεις το ιδιο με μενα. [εργοληπτικο πτυχιο]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

γειά σου charlie,μπορώ να έχω το τηλέφωνο ή κάποια πληροφορία από αυτή την κυρία γιατί είμαι από καρπενήσι και μου είναι λίγο δύσκολο να κατέβαίνω αθήνα.ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ.την προηγούμενη φορά που πήγα τα δικαιολογητικά έτυχα σε μια ''κυρία'' που με κράτησε δύο μέρες στην αθήνα!!ταλαιπωρία.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.