Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ν.4014/2011 Δικαιολογητικά Β' ΦΑΣΗ


Anthrini

Recommended Posts

Καλησπέρα! Αν κάποιος είδε την αναβαθμισμένη πλέον φόρμα του Τ.Ε.Ε. για την υποβολή των δικαιολογητικών, από ότι αντιλαμβάνομαι οι αεροφωτογραφίες δεν ζητούνται σαφώς αλλά έμμεσα...Επίσης το δελτίο δομικής τρωτότητας για την κατηγορία 3 θα το ανεβάσουν στο μέλλον..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Αν κάποιος είδε την αναβαθμισμένη πλέον φόρμα του Τ.Ε.Ε. για την υποβολή των δικαιολογητικών, από ότι αντιλαμβάνομαι οι αεροφωτογραφίες δεν ζητούνται σαφώς αλλά έμμεσα...Επίσης το δελτίο δομικής τρωτότητας για την κατηγορία 3 θα το ανεβάσουν στο μέλλον..

τι εννοεις εμμεσα? εγω πουθενα δεν το βλεπω...

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να ήταν ενταγμένες στις φωτογραφίες γενικότερα..Δεν διευκρινίζεται τίποτα εκεί..Επίσης μου κάνει εντύπωση ότι για απόδειξη παλαιότητας ούτε καν για υπεύθυνη δήλωση ιδιοκτήτη δε λένε...το έχουν αφήσει το θέμα φλου...

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω καταλάβει σωστά στην κατηγορία 2 για τρωτότητα κατατάσσονται τα διαμερίσματα με οικοδομική άδεια και στην κατηγορία 3 αυτοτελή κτίρια με άδεια και κτίρια χωρίς άδεια

 

 

 

Συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ σας.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής

Ευχαριστώ, Manolis gon

Edited by Manolis gon
μεγένθυση
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.