Μετάβαση στο περιεχόμενο

Έρευνα για τις καθυστερήσεις στα κατασκευαστικά έργα


Recommended Posts

Καλησπέρα, ονομάζομαι Βασίλης Παπαδημητρίου, ειμαι πολιτικός μηχανικός και κάνω μεταπτυχιακό στο UCL (University College London) πανω σε Διοίκηση Έρων και Επιχειρήσεων (MSc in Project and Enterprise Management).

Το θέμα της πτυχιακής μου εργασίας αφορά τις αιτίες καθυστερήσεων που εμφανίζονται σε ολόκληρη τη διάρκεια των κατασκευαστικών έργων (Στάδιο Προγραμματισμού, Στάδιο Μελέτης, Στάδιο Κατασκευής).

Εαν έχετε ελεύθερο χρόνο θα εκτιμούσα αν μπορούσατε να με βοηθήσετε σε αυτή την έρευνα απαντώντας στο (ανώνυμο) ερωτηματολόγιο που έχω επισυνάψει. Είναι σε μορφή pdf και μπορείτε να συμπληρώσετε απευθείας επάνω χρεισημοποιώντας τα "tools" ή με οποιονδήποτε άλλο τρόπο θέλετε που θα με βοηθήσει να καταλάβω τις απαντήσεις σας. Το email μου είναι [email protected].

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας.

 

Παρατήρηση: Τα θέματα πρέπει να αναρτώνται στην σωστή θεματική κατηγορία.

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στο κείμενο των δημοσιεύσεων όσο και σ' αυτό των τίτλων.

 

Παρατήρηση: Μην ανοίγετε πολλαπλά θέματα με το ίδιο αντικείμενο

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, Γιάννης.

Questionnaire-Greek.pdf

Edited by Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Συμβουλή: Κάνε το ερωτηματολόγιο σε excel για να έχεις μεγαλύτερο αριθμό απαντήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.