Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Άδεια λειτουργίας συνεργείου μοτοσυκλετών


thaniava

Recommended Posts

Leftlane αυτος ο περίεργος υπάρχει ακόμα η βγήκε καμμιά σύνταξη ? Να ξέρουμε και εμείς οι νεότεροι τι έχουνε να αντιμετωπίσουμε..

Link to comment
Share on other sites

τον σχολασαν τον κύριο εδω και εναμισι χρονο περιπου....Λογικα ειναι σε καποια αλλη υπηρεσια εκτος Συγκοινωνιων , (εχει καμια 10ρια χρονια ακομη για συνταξη...)αλλα εχω χασει τα ίχνη του (ευτυχως...)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Καλημέρα συνάδελφοι, έχει κάνει πρόσφατα κάποιος τοπογραφικό για άδεια συνεργείου με καταγραφή της έκτασης σε 50 μέτρα όπως ζητείται κι αν  μπορεί να το ανεβάσει? Προσπαθώ να κατεβάσω αρχεία που έχουν ανέβει σε αυτό το τόπικ αλλά δεν είναι διαθέσιμα. 

Ευχαριστώ

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλημέρα συνάδελφοι, έχει κάνει πρόσφατα κάποιος τοπογραφικό για άδεια συνεργείου με καταγραφή της έκτασης σε 50 μέτρα όπως ζητείται κι αν  μπορεί να το ανεβάσει? Προσπαθώ να κατεβάσω αρχεία που έχουν ανέβει σε αυτό το τόπικ αλλά δεν είναι διαθέσιμα. 

Ευχαριστώ

και εμενα μου χρειάζεται το υποδειγμα και μου βγαζει error. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα του ημουν ευγνωμων.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

θα γινω κακος αλλα δεν μπορω να κρατηθω. Πληροφοριες σε "αλεξιπτωτιστες"  οποιουδηποτε φορουμ δεν δινω εγω, ειδικά οταν θελουν μασημένη τροφή ...Οι υπολοιποι συναδελφοι καντε οτι θελετε και πεστε με παρτάκια...

 

Υ.Γ. Επισης πολυ καλο θα ηταν να υπαρχει ενα Minimum μυνηματων (π.χ. 10...) ωστε να μπορει καποιος να κανει download απο το αναλογο section της σελιδας, γινεται αυτο σωστα admins ?

Edited by LeftLane
Link to comment
Share on other sites

δεν αλλάζεις κάτι έτσι. όποιος θέλει θα ρίξει 10 κενά μηνύματα στην τύχη και θα αρχίσει να κατεβάζει.

Link to comment
Share on other sites

δεν αλλάζεις κάτι έτσι. όποιος θέλει θα ρίξει 10 κενά μηνύματα στην τύχη και θα αρχίσει να κατεβάζει.

οχι φιλε Γιωργο, οι "αλεξιπτωτιστες" θελουν ετοιμη τροφη, δεν θα κατσουν να το κανουν αυτο γιατι θελει και λιγο χρόνο. Δεν εξαλειφεις το φαινομενο αλλα το ελαχιστοποιεις κατα πολυ...

Μοιρασμα την γνωσης, ΝΑΙ αλλα οχι στα τεμπελοσκυλα που τα θελουν ολα ετοιμα... Εχω δωσει μετα χαρας πολλες τεχνικες πληροφοριες μεσω του φορουμ και εχω ζητησει και γω πραγματα αλλα αφου ψαξω πρωτα να βρω τροπο επιλυσης του προβληματος μου, οχι γραφομαι σε ενα φορουμ χωρις ενα "καλως σας βρηκα" αλλα με 3 λεξεις απαίτησης!! Ε οχι ρε φιλε !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

έστω. αλλά δε ξέρουμε αν και οι διαχειριστές θεωρούν το ποστάρισμα όφελος για το φόρουμ ή αν τους αρκούν οι εγγραφές και τα κλικ στα downloads?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

οριστε, τα παλικαρια στα post #24 #25 ουτε που φανηκαν, ο ενας δε, απο τις 14/2.....

Επομενως γιατι να δωσω ρε σύντροφοι την πληροφορια σ'αυτους τους περαστικους ? Αντε γεια !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.