Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Cadware vs Κτίριο


sundance

Recommended Posts

ξερει κανεις σε ποια τιμη ειναι το κτιριο,διοτι τωρα και η προσφορα του cadware ειναι πολυ δελεαστικη...?

 

cadware

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα ρε παιδια τι θα γινει με αυτο το προγραμμα??

 

Λενε οτι συντομα θα μπορουν να μας δωσουν πληροφοριες γι αυτο το προγραμμα και εχουν περασει 3 μηνες..

 

Τοσο καιρο που μπαινω στο http://www.cadline.gr παταω για το Κτιριο και τιποτα..

 

Γιατι αυτη η μυστικοπαθεια.??

 

Δε ζητησαμε να ανεβασετε το προγραμμα σε demo, εστω ενα pdf αρχειο με τα χαρακτηριστικα του η μια εικονα να δουμε πως ειναι τελος παντων αυτο το προγραμμα οπως πολυ ωραια εχετε κανει με το προγραμμα i-HYDRIS..

 

Εκτος κ αν αλλαξε το site και δε το ξερω..

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως . Ο Ιστότοπος ειναι υπο κατασκευη. Συντομα θα μπορουμε να σας δωσουμε περισσοτερες πληροφοριες. Αυτη τη στιγμη και λογω του μεγαλου μεγεθους των αρχειων του προγραμματος επιδειξης (450 ΜΒ), μπορουμε οπως σας ειπα , να σας το στειλουμε με δικη μας επιβαρυνση σε CD. Το προγραμμα επιδειξης, εκτος απο τις επι μερους ενοτητες που δειχνουν τον τροπο λειτουργιας των βασικων εργαλειων της εφαρμογης, παρουσιαζει βημα - βημα την κατασκευη μιας διωροφης κατοικιας. Μεσα απ' αυτο μπορει καποιος να σχηματισει μια καλη εικονα των δυνατοτητων της εφαρμογης.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία ...

 

έχουμε χάσει την αίσθηση του χρόνου.. και νόμιζα πως μόνο εγώ ήμουν ανυπόμονος τόσο καιρό.. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την καθυστερηση !!! Επειδη το τελευταιο διαστημα ασχολουμαστε κυριως με τη νεα εκδοση 2008, ζηταμε λιγη υπομονη ακομη ...

Παντως θα επιμεινω σ' αυτο που ηδη εχω δημοσιευσει παραπανω , οτι για καθε ενδιαφερομενο, με δικη μας επιβαρυνση μπορουμε να στειλουμε CD με ενα DEMO και εγχειριδιο χρησης της εφαρμογης για να σχηματισετε μια σαφεστερη εικονα των δυνατοτητων της εφαρμογης.

Στειλτε μας τα στοιχεια σας με ενα e-mail για να σας στειλουμε το CD , με την ειλικρινη υποσχεση οτι δεν θα υπαρξει καμμια αλλη ενοχληση απο μερους μας.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το τελευταιο διαστημα ασχολουμαστε κυριως με τη νεα εκδοση 2008

 

αυτη ειναι η νεα εκδοση που κυκλοφορησε ή ετοιμαζετε αλλη?

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω το Κτίριο απο το 2002. Το βρίσκω πάρα πολύ καλό. Δεν υπάρχει συγκριση με το cadware για εμένα, χωρίς αυτό να μειώνει την αξία του τελευταίου. Βέβαια και το Κτίριο επιδέχεται διορθώσεων, αλλά για εμένα που είμαι πολιτικός μηχανικός, φτάνει και περισσεύει. Το μόνο "σπαστικό" είναι η έλλειψη Hasp. Οποτε το κάνεις unistall πρέπει να ξαναπάρεις κωδικούς...

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω το Κτίριο απο το 2002. Το βρίσκω πάρα πολύ καλό. Δεν υπάρχει συγκριση με το cadware για εμένα, χωρίς αυτό να μειώνει την αξία του τελευταίου. Βέβαια και το Κτίριο επιδέχεται διορθώσεων, αλλά για εμένα που είμαι πολιτικός μηχανικός, φτάνει και περισσεύει. [highlight=yellow:4019c8ab24]Το μόνο "σπαστικό" είναι η έλλειψη Hasp[/highlight:4019c8ab24]. Οποτε το κάνεις unistall πρέπει να ξαναπάρεις κωδικούς...

 

SPAM!!!

Όχι ρε παιδιά.. μη μου πείτε ότι σας αρέσουν τα hasp, ή ό,τι άλλου είδους dongle κλειδώματα υπάρχουν... Για μένα ο μόνος λόγος ύπαρξής τους είναι για να ταλαιπωρούν τον κόσμο.. Χαζοί είναι όσοι developers λογισμικού χρησιμοποιούν απλά κλειδώματα με κωδικό(serial number, challenge/response ή ενεργοποίηση μέσω ιντερνετ κ.α.)??? Ή μήπως δεν έχουν δυνατότητα και αυτοί να "ασφαλίσουν" το πρόγραμμά τους με hardware κλειδί (hasp, ilock, syncrosoft...) Απλά κατά τη γνώμη μου κοροιδεύουν τον κόσμο με χρέωση του κλειδιού (και ώθηση σε αναβάθμιση από τα παλιά παράλληλα σε usb κλειδιά με επιπλέον χρεώσεις), ασυμβατότητες και μπλέξιμο με drivers και το σημαντικότερο για μένα παντελώς άσκοπη δέσμευση πόρων του συστήματος για τις συνεχείς "κλήσεις" του κλειδιού και απαντήσεις του προγράμματος σε αυτό(για να μη νομίζεται οτι τσεκάρεται απλά με την έναρξη του προγράμματος..)

Και αν χάσεις το hasp... εκεί να δεις "καλομεταχείρηση" από τις εταιρείες... :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ωπα,ωπα!!!

Μη βαράς, την γνώμη μου λέω... Εμένα τα usb με ενεργοποίηση απο internet μου αρέσουν πολύ διότι αν θέλω να κάνω κάτι στις 3 τα ξημερώματα, το κάνω. Βέβαια, απόψεις είναι αυτές αλλά spam, moi???

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά μάλλον με παρεξήγησες..:( :( Τη λέξη spam επέλεξα να γράψω στην αρχή του μηνύματός μου για δείξω ότι θα βγω εκτός θέματος για να εκφράσω τη γνώμη μου με αφορμή αυτό που ανέφερες αρχικά για το hasp..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.