Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

επιστροφή χρημάτων απο τσμεδε


George T.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 40
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά σε καμία τράπεζα δεν κρατάνε προμήθεια...Ράδιο αρβύλα του "κάποιων" για να προωθούν την Αττικής για λόγους που όλοι ξέρουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε καμία τράπεζα δεν κρατάνε προμήθεια...Ράδιο αρβύλα του "κάποιων" για να προωθούν την Αττικής για λόγους που όλοι ξέρουμε.....

Από αυτό το ράδιο αρβύλα την πάτησα όπως φαίνεται και εγώ και άνοιξα στην Αττικα...Και άντε να βρεις στην επαρχία που είμαι Αττικα Bank.

Κανείς δεν θα πάταγε στην Άττικα χωρίς το προμοτάρισμα των κύριων "μετόχων" ΤΕΕ-Τσμεδε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συνάδελφοι, είμαι έξω φρενών με το ΤΣΜΕΔΕ Αγίας Παρασκευής! Ενώ μου είχαν πει τηλεφωνικά ότι δέχονται να πληρώσουν φάρμακα αν δεν δούλευε η e-συνταγογράφιση αρκεί να το γράφει πάνω στη συνταγή με σφραγίδα του γιατρού αρνήθηκαν να μου δώσουν 55 ευρώ που είχα πληρώσει σε φάρμακα! Η απάντηση τους; Να περιμένατε να δουλέψει το σύστημα!

Και εσείς να πληρώνατε τους φαρμακοποιούς για να εκτελέσουν τη συνταγή και να μην αναγκαστώ να πληρώσω από την τσέπη μου εξ αρχής! Εγώ πως είμαι συνεπής στις εισφορές μου δηλαδή;(για τελευταία φορά εννοείται!)

Αν υπάρχουν κι άλλοι παθόντες ας κάνουμε κάτι για αυτό το εξευτελισμό μας και ευτελισμό του δήθεν ταμείου μας.

Προσωπικά θα απευθυνθώ στα κεντρικά και θα φτάσω μέχρι τη διεύθυνση αν χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

Κατέθεσα τη ΔΕ δικαιολογητικά για επίσκεψη και φάρμακα που πήρα στην περίοδο που δεν εκτελούσαν οι φαρμακοποιοί.

Για πρώτη φορά δεν μου έδωσαν το μηχανογραφημένο αποδεικτικό με τα ποσά.

Προβληματίζομαι τώρα αν θα τα εγκρινουν.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου πήραν καν τις συνταγές προς έγκριση...Αν δεν αντιδράσουμε θα κάνουν ότι θέλουν με τα δικά μας χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα μου στο σχόλιο #35...Πήγα στα κεντρικά και μου είπαν ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τις συνταγες μου! Φυσικά δεν έχουν ιδέα πότε θα πάρω τα χρήματα αλλά οι συνταγές προχώρησαν προς έγκριση από την ελέγκτρια ιατρό.

 

Οι συγκεκριμένες κυρίες στην Αγία Παρασκευή απλώς είναι ανίδεες. Συνάδελφοι να αμφιβάλλετε για ό,τι σας λένε και να διεκδικείτε..

Edited by atpm
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ξερεις κανεις τι γινεται με τις επιστροφες από το ΤΣΜΕΔΕ για γιατρους και γυαλια.

Εχω καταθεσει από 13 Νοεμβριου και ακομα περιμενω

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια, αμα παω και καταθεσω κατι αποδειξεις που εχω, η μια απο αυγουστο και η αλλη απο σεπτεμβριο, θα τα παρω πισω ή μπα; Ξερει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.