Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Υπέρυθρη θέρμανση


konsantina

Recommended Posts

Απο θέμα υγείας μην σας απασχολεί καθόλου. Ακόμα και στις θερμοκητίδες των μωρών αυτά έχουν για να τα ζεσταίνουν.

Εγώ προσωπικά έβαλα αυτά ************************* και έχουν πολύ καλή απόδοση και οικονομία ρεύματος.

Επίσης είχαν και δωρεάν εγκατάσταση και μελέτη. Αν τα έχει και άλλος ας μου πεί αν διαφωνεί μαζί μου... :smile: :-) :smile:

 

 

 

 

Παρατήρηση: Οι διαφημίσεις απαγορεύονται.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, hkamp

Edited by hkamp
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 257
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν αντιλεγω για τα μωρα, αλλα φιλος πρωτο ποστ και κατευθειαν παραπομπη? Μηπως, λεω μηπως ειναι δικη σου η σελιδα?

Link to comment
Share on other sites

 

Οσο για τις λαμπες των τυροπιταδικων, μια χαρα. Αμα βαλει κανεις αρκετες κανει και ωραια ατμοσφαιρα.... εχουν το καταλληλο χρωμα icon_confused.gif

 

ναι καυτη ατμοσφαιρα

Link to comment
Share on other sites

Η μελετη ακριβως πως γινεται?Και εννοω ΑΚΡΙΒΩΣ.Γιατι κανενας εμπορος δεν μου εχει απαντησει σε αυτο?

 

και εκεινος δεν εμιλησε

 

 

 

 

τωρα οσον αφορα μελετες απο θερμικα κερδη ακτινοβολιων

προσωπικα πιστευω πως καθε μηχανολογος μπορει να την κανει

προσωπικα με μια καλη ... πολυ καλη αμοιβη ...... σου κανω παπαδες

και ο καθενας νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην προκάλεσα εγώ με το ποστ μου αυτά τα ειρωνικά σχόλια, εκτιμώ ότι από την αρχή ξεκαθάρισα ότι είμαι ένας απλός καταναλωτής (που ομως δεν τρωει κουτόχορτο)

 

ευχαριστώ και πάλι για την φιλοξενια και τις απαντήσεις σας

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη μήπως είδε κανείς από εδώ το μεσημέρι στο ΣΚΑΙ μια συζήτηση που είχαν για εξοικονόμηση ενέργειας και νέα συστήματα , όπου μεταξύ άλλον είπαν για για πάνελ με υπέρυθρες; Δυστυχώς δεν είδα ολόκληρη τη συζήτηση αλλά στα λίγα δευτερόλεπτα που είδα , ένας εκπρόσωπος εταιρείας αναφερόμενος σε οικονομικούς τρόπους θέρμανσης με πάνελ , ανέφερε και τα πάνελ υπερύθρων. Μάλιστα πρόλαβα να τον ακούσω να λέει ότι ενώ τα κλασσικά πάνελ ζεσταίνουν το χώρο αυτά ζεσταίνουν το σώμα του ανθρώπου. Δε λέω ότι έχει απόλυτα άδικο , αλλά επειδή δεν είδα όλη τη συζήτηση θα ήθελα να ξέρω αν υπέπεσε σε υπερβολές και αναλήθειες και μάλιστα σε ένα σταθμό με κάποια τηλεθέαση.

Link to comment
Share on other sites

όταν έχεις θέμα την θέρμανση και καλείς ένα δημοσιογράφο που ξέρει τα πάντα και τίποτα και ένα διευθυντή ηλεκτρομάγαζου, τι περιμένεις να ακούσεις; δες τι έχασες (στο 1:06)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.