Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατεστραμένο αρχείο txt


panos

Recommended Posts

Το έχω πάθει, αλλά ευτυχώς σε μικρές αποτυπώσεις...

 

Απλά ξαναμέτρησα...

 

Τώρα πια κρατάω παντού αντίγραφα και δεν σβήνω από το όργανο τίποτα, αν δεν είμαι σίγουρος ότι το έχω περάσει στο pc σε 1-2 αντίγραφα που δουλεύουν!

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά στο DOS γινότανε μια-χαρά. Είχες UNERASE, είχες τα Norton Utilities, είχες παπάδες με σφυρίχτρες τότε, επενέβαινες sector με sector και έβλεπες όλο το δίσκο σου "στο πιάτο".

Link to comment
Share on other sites

erling θα σου φανεί περίεργο αλλά για όλα φταίνε οι επεξεργαστές. Είναι τόσα εκατομμύρια πλέον τα τρανζίστορ που κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος πότε θα πετάξει segmentation fault ή buffer overrun ο επεξεργαστής (πρόσφατα έγινε σύσταση προς AMD-Intel από εταιρίες antivirus για προσεκτικότερη κατασκευή). Τέλος πάντων panos δεν έχεις κάποιο πρόγραμμα για ανάκτηση κατεστραμμένων αρχείων; Νομίζω ότι και τα Norton Utilities έχουν κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα λύθηκε. Πήγα και ξαναμέτρησα παρέα με ένα miniprism με μισή καρδιά. Ελπίζω η treecompany να μπορέσει να φτιάξει το αρχειάκι αλλά τουλάχιστον η δουλειά συνεχίζεται. Σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.