Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αλλαγές στον τρόπο άσκησης δραστηριότητας και αμοιβών ενεργειακών επιθεωρητών


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφού εδώ και πολλές ώρες δεν πάιζει η σελίδα του ΤΕΕ....τι να παραθέσει ο άνθρωπος? Εσύ δεν μπορείς να το τσεκάρεις?

Link to comment
Share on other sites

Αφού εδώ και πολλές ώρες δεν πάιζει η σελίδα του ΤΕΕ....τι να παραθέσει ο άνθρωπος? Εσύ δεν μπορείς να το τσεκάρεις?

 

Mήπως το είχε στον υπολογιστή του. Δεν μπορώ να μπω στο ΤΕΕ γι'αυτό το ζήτησα.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα καταντησε το ΠΕΑ ενα κωλοχαρτο.

Σε αυτο βεβαια συντελουν πολλα, ακομα και συμπεριφορες συναδελφων.

Μεγαλη αληθεια... +1

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω...

Κάνουμε αίτηση αναγγελίας, μετά δίνουμε εξετάσεις?

Και η ύλη ποια είναι?

Τα σεμιναρια θα γίνουν?

Link to comment
Share on other sites

Η ύλη η γνωστή...αυτή που δίνουν στα ΚΕΚ (δεν έχω παρακολουθήσει ακόμη δεν ξέρω..),

Αφού παρακολουθήσεις σεμινάρια και περάσεις στις εξετάσεις κάνεις αναγγελία.. Εκεί βλέπουν όλα τα δικαιολογιτικά και παίρνεις την άδεια....Αυτά σε μία πρόταση. Στην πράξη...περιμένουμε πότε θα γίνουν οι εξετάσεις για να μπει μια σειρά...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω γω δεν θα'χουν? Τι πάνε και κάνουν τότε εκεί? Εχω ένα λινκ με κάποιο δείγμα, δεν ξέρω αν έχει προστεθεί κάτι άλλο.... http://www.scribd.com/AMalamakis

 

Για τσεκάρισε...

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει την υλη απο ΚΕΚ

Ειναι 2 βιβλια μεγαλα, το ενα ειναι 360+260 σελιδες και το αλλο η 1η και η 2η νομιζω ΤΟΤΕΕ

Αυτη ειναι η επισημη υλη

Τα υπολοιπα ειναι παρουσιασεις συνοπτικα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εγώ (και κάποιοι άλλοι γνωστοί συνάδελφοι) ολοκληρώσαμε το σεμινάριο τον περασμένο Μάρτη (με δεδομένο ότι οι εξετάσεις θα πραγματοποιούνταν πριν τον Ιούνιο θέλαμε να προλάβουμε %^$%#%$#$% ) και για να γλιτώσουμε και την διαδικασία πληρωμής του παραβόλου για προσωρινοί επιθεωρητές. Το ΤΕΕ την προηγούμενη εβδομάδα μας απάντησε ότι για την ημερομηνία διεξαγωγής των εξετάσεων υπεύθυνο είναι μόνο το ΥΠΕΚΑ. Μετά τηνεπίσκεψή μου την ερχόμενη Πέμπτη θα σας ενημερώσω.

 

_ στα ΚΕΚ υπάρχει σχετικη ύλη για τα θεωρητικά και "πρακτικά'' . η ΤΟΤΕΕ πάντως έχει αλλάξει αρκετές φορές με αποτέλεσμα να πρέπει κάποιος να συμβουλέυετε συνέχεια τις διευκρινήσεις και τις αλλαγές των πινάκων....

Τι να πω . ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.