Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αστεία κατασκευαστικά λάθη


Adavis

Recommended Posts

νταξ το δανείστηκα από το διαδίκτυο όπως ήταν (εξ άλλου λέω "αναδημοσίευση") και φαίνεται και η πηγή

 

θα σας βάλω ένα original ελληνικό το απόγευμα

Link to comment
Share on other sites

Ειναι από τον περιφερειακό δρόμο Negotin-Zaječar, ...

 

Ε μα … λέω κι εγώ. Αφού τα μπαλώματα στους ελληνικούς δρόμους έχουν πιο στρογγυλεμένο σχήμα και όχι το τετραγωνισμένο ή παραλληλόγραμμο για πιο καλή επισκευή, άσε που τα δικά μας η ανισοσταθμια ή σαμαράκι που έχουν είναι έντονα πιο εμφανές…

 

Επικουρικά τόσο πράσινο δεξιά και αριστερά (χωρίς ούτε ένα πεύκο) και τόσα μπόλικα κολονάκια σε επαρχιακό δρόμο και σε τακτική σειρά θα ήταν ιδιαιτέρα σπάνιο γεγονός….

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

Θα σε στενοχωρήσω αλλα με 80% πιθανότητες,  αυτό το «έργο τέχνης» δεν είναι Ελλάδα….  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

 

διδονι, σωστα

ως προς τα "τετραγωνισμενα"

και την..."χλωριδα"..

 

αν και εγω νομιζα οτι αυτα τα μαυρα καπακια στα κολωνακια, ηταν η αιτια της "αμφιβολιας"

 

τις καλησπερες μου

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

κάτι πολύ συνηθισμένο (θα μπορούσε να πάει και στα "ανέκδοτα") αλλά άξιο αναδημοσίευσης

πανω στην στροφη αντι να εχει διπλη διαγράμμιση εχει μονη...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ισως κάποιοι απο σας να ειστε ήδη μέλη, αν όχι ψάξτε και μπείτε στο κατωθι γκρουπάκι στο φεισμπουκ " Biennale Αυθαιρέτων" 

 

Πολύ γέλιο!

Link to comment
Share on other sites

με 97 σελίδες μέχρι τώρα εδώ τι να μας πει το φάτσαμπούκι.... που όλα στον χρόνο τα χάνεις κι αντε βρέστα μέσα σε διαφημίσεις και πάτα εδώ και δες κι εκεί .....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.