Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκη, Βόλος


zarzonis

Recommended Posts

θα ήθελα να υποβάλλω μια ερώτηση σχετικά με το τμήμα των Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Ηλ/κων Υπολ/στων του Βόλου. Ένας απόφοιτος Ηλεκτρολόγος αυτού του τμήματος έχει τα ίδια δικαιώματα  με αυτόν του αντίστοιχου τμήματος της Θεσσαλονίκης και της Αθήνας;

Το συγκεκριμένο τμήμα δίνει την δυνατότητα στους απόφοιτους και στους φοιτητές που είναι ήδη μέσα να δώσουν 4 μαθήματα ενεργειακής κατεύθυνσης και να πάρουν πτυχίο δικτύων + μια βεβαίωση Ηλεκτρολόγου Μηχανικού. Δεν ξέρω αν θα έχουν τα ίδια δικαιώματα οι παλιοί αλλά φίλος μου απόφοιτος που θα δώσει τα μαθήματα μου είπε ότι τους είπαν ότι και καλά θα μπορούν να βάλουν υπογραφή για ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις. Τώρα αυτοί που θα μπουν στο τμήμα από φέτος και στο εξής  θα έχουν διαφορετικό πρόγραμμα σπουδών με πολλά επιλεγόμενα μαθήματα για όποιον θέλει να ακολουθήσει ενεργειακή κατεύθυνση... 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.