Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ερώτηση για λέβητες ξύλου


path84

Recommended Posts

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΑΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΣΟΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΛΕΒΗΤΕΣ ΞΥΛΟΥ.ΑΝ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΠΟΙΟΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ,ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥΣ,ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΛΕΒΗΤΕΣ ΞΥΛΟΥ.

 

 

Παρατήρηση: Μη γράφετε με κεφαλαία γράμματα.

Ευχαριστώ, hkamp

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα π.χ. αν είσαι γνώστης του αντικειμένου να μου πεις ποιον θεωρείς καλό λέβητα,τι τύπου δηλαδή και ποιας εταιρίας..???

Link to comment
Share on other sites

Οι καλύτεροι λέβητες ξύλου είναι οι πυρόλυσης, επειδή έχουν μεγαλύτερο βαθμό απόδοσης σε σχέση με τους απλούς.

Από τους κανόνες του φόρουμ δεν επιτρέπεται να αναφέρουμε εταιρίες.

Γενικός κανόνας όμως, ότι δίνεις παίρνεις.

Πληροφορίες υπάρχουν άπειρες στο διαδίκτυο, από τιμές, τρόπο κατασκευής, αρχές λειτουργίας λέβητα, καύσης ξύλου, έως ότι βάλει ο νους σου σχετικό.

Ψάξε λίγο, και για οποιαδήποτε πιο συγκεκριμένη πληροφορία, εδώ είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Οι καλύτεροι λέβητες ξύλου είναι οι πυρόλυσης, επειδή έχουν μεγαλύτερο βαθμό απόδοσης σε σχέση με τους απλούς.

Από τους κανόνες του φόρουμ δεν επιτρέπεται να αναφέρουμε εταιρίες.

Γενικός κανόνας όμως, ότι δίνεις παίρνεις.

Πληροφορίες υπάρχουν άπειρες στο διαδίκτυο, από τιμές, τρόπο κατασκευής, αρχές λειτουργίας λέβητα, καύσης ξύλου, έως ότι βάλει ο νους σου σχετικό.

Ψάξε λίγο, και για οποιαδήποτε πιο συγκεκριμένη πληροφορία, εδώ είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς αν γνωρίζεις να μου στείλεις κάποιες πληροφορίες για κάποιον συγκεκριμένο Λέβητα που έχεις καλή άποψη.Το e-mail μου είναι [email protected].Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.