Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέο Σεμινάριο για ορυχεία, μεταλλεία, πετρέλαιο κλπ από ΙΕΚΕΜ-ΤΕΕ


Γιάννης

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οι άνθρωποι είναι για πολύ ξύλο!!!!!!

 

Με παίρνουν σήμερα τηλέφωνο από το ΙΕΚΕΜ στην Αθήνα στις 10:00 και μου λένε μέχρι της 12:00 να έχω κατέβει να υπογράψω την ξανά τη σύμβαση γιατί έχουν γίνει κάποιες αλλαγές οι οποίες είναι η αναγραφή της εταιρείας για πρακτική..(ΔΕΔΔΗΕ για μένα έβαλαν).....

 

Αφού έφαγαν οπως το λέω γαμωσταυρίδια και τι καψώνια είναι αυτά, ότι είμαι στην ηλικία σου και να με σέβεσαι και όχι 25χρονος...Με τα πολλά συμφώνησε να μου την στείλει σκαναρισμένη, να την υπογράψω και να την ξαναστείλω....όπως και έκανα

 

Με λίγα λόγια ή δεν θέλουνε να πάμε, ή μαλακιζονται μέχρι τελευταίας στιγμής με αποτέλεσμα να τρέχουμε και να μην φτάνουμε...

Κανείς δεν σκέφτηκε ότι ο άλλος μπορεί να δουλεύει, ή να έχει κανονίσει ή να βρίσκεται εκτός περιοχής και απαιτούν σε 2 ώρες να είναι εκεί επειδή κάποιοι παίζουν το πουλί τους...

 

Φιάσκο μεγάλο, μετά από τέλη Μαίου το πήγε μέσα Ιουνίου... Αφήστε το να πάει στο διάολο, κλείστε το να τελειώνουμε προσωπικά στα @@ μου σιγά την περίπτωση και να μην γίνει... Με τα ΠΕΑ καλύτερα τα πηγαίνω στάνταρντ

Link to comment
Share on other sites

Εγω που για 2 μηνες θα πηγαινοερχομαι καθε μερα Λαρισα -Τρικαλα γιατι στα Τρικαλα δηλωσανε περισσοτεροι???Μια χαρα ειστε..

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά το πάνε από μέσα, τελευταία εβδομάδα...Μετά πάμε μέσα Ιούλη.....Μετά...από φθινόπωρο γιατί που να τρέχεις Αύγουστο...

Καλά κρασιά. Εχω να διαβάσω και για ενεργειακός, όλα μαζί δεν γίνονται...κουτί ήρθε  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Οποιος έχει κατέβει στο κεντρικό ΙΕΚΕΜ θα δεις ότι η Κολωνού είναι μία οδός "γνωστή" που έχει πάνω από 50 κόκκινα φωτάκια...Μάλιστα ακριβώς απέναντι από την είσοδο είναι το πρώτο.... Λέω να βάλουν και ένα σε αυτούς μη χαλάνε την πιάτσα....

 

Τίποτα στην επόμενη στραβή θα κατέβω και θα σκίσω την σύμβαση μπροστά του και ότι άλλο προκύψει.... Το μεγαλύτερο φιάσκο της χρονιάς μετά τις εξετάσεις για ενεργειακούς επιθεωρητές....Και γαμώ τους κλάδους διαλέξαμε, φοβερή έμπνευση....

 

Κατά τα άλλα ο πρόεδρος τα έχει με τον Βενιζέλο...Ούστ ρε γίδια...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,ξεκιναω στις 20/6 μεχρι αρχες σεπτεμβρη με ενα μικρο διαλειμμα στο καλοκαιρι κατα 15 αυγουστο μαλλον.

Κατα τ'αλλα, 6 μερες τη βδομαδα (και σαββατο πρωι!!) για 5-6 ωρες και 60 χλμ μακρια απο το σπιτι μου.

Παει το καλοκαιρι...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.