Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέο Σεμινάριο για ορυχεία, μεταλλεία, πετρέλαιο κλπ από ΙΕΚΕΜ-ΤΕΕ


Γιάννης

Recommended Posts

Κάλεσα στο ιεκέμτεε στο τηλέφ 2118001644 κι ακόμη τίποτε.Εάν δεν βγει απόφαση για τις επιταγές κατάρτισης μέχρι την Παρασκευή τότε πάμε για του χρόνου.!!!Άρα καλές γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν γράφει επιλεχθείς είσαι μέσα δηλαδή? Έχω την αίσθηση ότι επιλέχθηκαν παραπάνω από 400 άτομα. congats Ikaros και εγώ μέσα είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τον αριθμό μητρώου ΤΕΕ εδώ https://www.voucher.gov.gr/project/tee-results/gid/2 και με έβγαλε επιλεχθείς με τον ΚΑΥΑΣ που είχα...Σύνολο μορίων 60 λέει

 

Μετά τι κάνουμε? Στην Αττική βλέπω μόνο το ΙΕΚΕΜ σαν ΚΕΚ.....

Link to comment
Share on other sites

Τον ήπια!!!!! Η καρτέλα άλλαξε και είμαι πλέον επιλαχών  :sad:  :sad:

 

Οι επιλεχθείς, παίρνουν την επιταγή.....Αν δεν πάνε ακολουθούνε οι επιλαχών. Πω πω ήττα.............

 

 

Εδιτ...Κάτι δεν πάει καλά!!! Ο τελευταίος επιλεχθείς (πχ, στα γρήγορα έχω βρει και άλλους), έχει αίτηση 2Κ κάτι....ίδια μόρια (60) με τον αποκάτω που έχει αίτηση 300κάτι, ίδιο μητρώο ΤΕΕ πάνω κάτω.... Τι στο διάολο με ποια κριτίρια γίνεται η διαλογή???

 

Ρε παιζει βύσμα????

 

 

Ξανά!!!! 4κάτι (22/01) η αιτηση.......vs 570 (18/12) η αίτηση...μόρια 60!!!! both!!!! Αρ.ΤΕΕ μεγαλύτερο ο δεύτερος!!!!!! Πάνε καλά????????????

Ο πρώτος επιλεχθείς ο δεύτερος επιλαχών!!!!!!!!!!!!!

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

τώρα έγινε αυτό; έλεος. Σου άλλαξε η ένδειξη από επιλεχθείς σε επιλαχών? Η διαλογή γίνεται βάσει μοριοδότησης και μετά χρόνο που έκανες την ηλεκτρονική αίτηση

Edited by antboton
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.