Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέο Σεμινάριο για ορυχεία, μεταλλεία, πετρέλαιο κλπ από ΙΕΚΕΜ-ΤΕΕ


Γιάννης

Recommended Posts

ΙΦΠ,στη δική μου περιφέρεια (Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης) ξεκινήσε ένα τμήμα στην Κομοτηνή στις 23/6 και θα ξεκινήσει και ένα ακόμη στην Καβάλα στις 14/7.Δηλαδή ξεκίνησαν μετά απο περιπού 5 μήνες από όταν κάναμε την αίτηση.Γενικά στο ΙΕΚΕΜ κυλάνε αρκετά αργά οι διαδικασίες..και δυστυχώς στην περιφέρεια μου ήταν η μόνη επιλογή. :|

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ποιο βερετά πεθαίνεις....Ούτε στο στρατό....Και να με πληρώνανε κάθε μήνα δεν ξαναπήγαινα...

Σχεδόν 2 εβδομάδες και οι περισσότεροι έχουμε χτυπήσει ενέσεις...Αντε να τελειώνει να πάρουμε το επίδομα και τέρμα τέτοιου είδους προγράμματα...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ανακοινώθηκε μία δεύτερη πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για να συμπληρωθεί το μητρώο ωφελουμένων.Μπορούν να συμμετέχουν και όσοι είναι στο μητρώο των εν δυνάμει ωφελουμένων.Όποιος ενδιαφέρεται ακόμα ας το κοιτάξει!!

http://www.voucher.gov.gr/

Μπορείτε να κάνετε αίτηση ηλεκτρονικά στο σύστημα; Εμένα μου βάζει μήνυμα ότι "η ειδικότητα σας είναι λάθος" και δεν προχωράει. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Βγήκαν τα αποτελέσματα!

http://voucher.gov.gr/project/tee-results/gid/2/phase/2/region_id/27#results_total

 

Κεντρική Μακεδονία είμαστε 20 άτομα, ελπίζω να γίνει τμήμα

Link to comment
Share on other sites

Από το πρόγραμμα που τελείωσε δεν έμεινε τίποτα απολύτως...Επίπεδο κάτω του μηδενός στη δε πρακτική ο αόρατος έχει μεγαλύτερη σημασία....Τεράστιο φιάσκο, μόνο τα λεφτά άξιζαν που είναι τα πιο ακούραστα στη ζωή μου...Φυσικά το επίδομα δεν έχει μπει ακόμη...

Link to comment
Share on other sites

Από το πρόγραμμα που τελείωσε δεν έμεινε τίποτα απολύτως...Επίπεδο κάτω του μηδενός στη δε πρακτική ο αόρατος έχει μεγαλύτερη σημασία....Τεράστιο φιάσκο, μόνο τα λεφτά άξιζαν που είναι τα πιο ακούραστα στη ζωή μου...Φυσικά το επίδομα δεν έχει μπει ακόμη...

Συμφωνω σε γενικες γραμμες.. Το καλο με εμενα ειναι οτι επιλεχθηκα και για την τετραμηνη απασχοληση οποτε θα τα τσεπωσω ξεκουραστα κι απο εκει, χαχα!

Edited by devotee
Link to comment
Share on other sites

Επιλέχθηκα και εγω για την καινουρια σειρά των σεμιναρίων... Ειμαι στους πίνακες δηλαδή... Ξέρει κάποιος το πρέπει να κάνουμε τωρα; Περιμενουμε να βγουν οριστικοί πίνακες;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.